Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolnak a tanárok egy...

Mit gondolnak a tanárok egy anorexiás lányról?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem azt mint mindenki más!! Hogy buta h nem eszik!!
2015. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem is! De szerintem a tanároknak van jobb dolguk is,mint a diákukról gondolkodni...
2015. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy buta h nem eszik!!"


Az a tanár, aki ilyet gondol, az adja vissza a diplomáját, mert nem méltó rá. Az anorexia nervosa egy nagyon súlyos, gyakran halálos kimenetelű mentális betegség, és az abban szenvedő diák pszichiáter szakorvos segítségére szorul.

2015. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Missi_Key ***** válasza:
21%
Magyarorszàgon...sztem azt h a cslàdjànak nincs pènze ètelre..
2015. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mia_may válasza:
100%
Az én tanáraim mind nagyon segítőkészek voltak (1-2 ember kivétel, de bennük alapjáraton nincsen sok emberség) :-) Soha nem butáztak le, néztek le vagy bármi.
2015. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik női tanárom pont múltkor beszélt erről (egyik osztálytársam elkezdte neki mondani, hogy fogyni akar, azért), az ő osztályába jár is amúg egy anorexiás lány. Sajnálja, és próbál neki segíteni, tudja, hogy erről a lány nem tehet.
2015. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És ha kiderülne, hogy az egyik tanárnőm miatt lettem anorexiás?
2015. febr. 22. 18:06
 8/14 Missi_Key ***** válasza:
48%

nem lehetsz tanár miatt anorexiás.

az anorexia nervosa idegi eredetű. ha gond van a fejedben az max akkor lehet a tanárnőtől ha fejbevert egy lapáttal.

2015. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De ha sokszor hangoztatja, hogy nem vagyok elég jó, fogynom kell, stb. és csak megakarom neki felelni..
2015. febr. 23. 05:44
 10/14 Missi_Key ***** válasza:
51%

Akkor csak simán hulye vagy, és nem anorexiás.

Az norexia pont olyan idegi dolog mint pl a skizofrénia vagy az epilepszia. Olyat se mond az ember hogy a tanára miatt letr skizofrén....

2015. febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!