Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Olyanok tanácsát szeretném...

Olyanok tanácsát szeretném kérni, akik hasonló helyzetben vannak. Létezik olyan, hogy gimis éveidben egyedül vagy, mert nem tudtál beiileszkedni?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok gimis viszont egyre jobban közeledik és izgulok érte, hogy sikerüljön beilleszkednem, és hogy ez az egész mellett az átlagom is megmaradjon, és ne gondolkozzak állandóan ezen. Kaphatok tanácsokat?

2015. márc. 5. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne gondolj görcsösen erre. Csináld a dolgodat ugyanúgy, mint eddig, tanulj, olvass, segíts otthon, sportolj stb. Nyugi, minden rendben lesz a gimiben is, másoknak is hasonló gondolatok forognak a fejükben. Ha természetesnek tartod a tanulást, minden sikerülni fog, meglátod: könnyebben mint hinnéd.
2015. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
No para, minden jo lesz, en egyebkent sose gondolkoztam ilyen dolgokon, es megis lediplomaztam, legyel laza, ne gorcsolj a suliban, otthon viszont tanulj rendesen. Igy sztem minden jo lesz. 
2015. márc. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2015. márc. 7. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!