Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit játszunk az osztálykirándu...

Mit játszunk az osztálykiránduláson? 16 évesek vagyunk, három napos.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így most gyerekesnek hangzik, nem olyanra gondoltam, mint hogy bújócskázzunk meg ilyenek, persze. Egy kicsikét merészebb, felnőttesebb, de vicces játékra gondoltam (merészen nem arra gondoltam, hogy fogdossuk egymást meg ilyenek).

Mit vigyek magammal? Itt nem a ruhákra és társaira gondolok, hanem arra, amikkel közösen játszhatunk, röhöghetünk.

Perverzek kíméljenek.


2015. máj. 20. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem,menjetek a játszotére,és bújocskázatok
2015. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
És utána hintapitázatok..
2015. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem mászókázni jobb lenne. Remélem, lesz libikóka.
2015. máj. 20. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Terepruhát szerezz be bújócskához :D Camo 100%
2015. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
16 évesen már be kell rúgni az osztálykiránduláson.
2015. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

16 évesen egyik osztálytársnőm hozott egy műbrokit, amit előtte lévő héten vett. Ott bontotta ki és azzal szórakoztunk, hogy húzogattuk fel rá a gumit, stb.

Emellett piáltunk, de minimálisan, nem talaj részegre.

Voltak nagy összeborulások. Mármint dumálgatások az élet nagy dolgairól. Tábortűz, stb..

2015. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Solo,Uno mi ilyenekkel szoktunk
2015. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Felelsz vagy mersz:van egy olyan változata, hogy aki nem csinálja meg a merést, annak le kell vennie egy ruhadarabját,ciki kérdéseket tesztek fel egymásnak, éjszaka kimentek az erdőbe zseblámpa nélkül :D
2015. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én még soha nem..." című játék, mondasz valamit, amit még sosem csináltál, és aki már csinálta, az iszik. :DD

Vihettek kártyát is, nagy társasággal jó móka.

2015. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!