Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vagdossa magát, mit tegyek?!

Vagdossa magát, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Az osztálytársamat,illetve a LEGJOBB barátnőmet,most elég sok rossz dolog érintette.A kezén vágásnyomokat láttam meg,és el mondta végül nekem,hogy az ereit vagdossa.Nagyon megijedtem!Természetesen beszéltem vele erről,elég hosszasan.Megígérte hogy többet nem teszi meg!Eddig elvileg ollóval vágta fel magát,elég csúnyán.Előbb facebookon rám írt,hogy amit ígért nem tudja teljesíteni!Félek hogy most már olló helyett késhez fog nyúlni!Nem akarom hogy baja legyen,de aggódok nehogy elvérezzen.:,S Megígértem neki hogy senkinek se szólok erről,de elbizonytalanodtam!Mit csináljak?Megőrülök ha elveszítem!Mire számíthatok?Mit tegyek???!!! PLS segítsetek,nem akarom elveszteni!!!!!:,(((

#tz6g
2015. jún. 5. 19:46
 1/7 anonim válasza:
Ójaj :( Mondd meg neki, hogy bármikor számíthat rád, és hívjon fel, amikor rátör, hogy elővenné az ollót.. És beszélj vele sokat, olvass a témában!
2015. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz szólnod valakinek! Tanárnak, vagy a szüleinek, de először próbáld meg megbeszélni vele, hogy ő mondja el.
2015. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

OKÉ!:(

Csak félek hogy úgy baja lesz ha szólok,vagy úgy ha nem szólok!

De az a legnagyobb baj,hogy még mindig nem írt vissza!Félek hogy hülyeséget csinált!:,(((

2015. jún. 5. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobb, ha szólsz, hidd el!

Először biztos mérges lesz, de később még megköszöni

2015. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké,de honnét tudhatom hogy mennyire komoly a dolog?

Illetve hogy már mennyire van magával veszélyre?

Az anyjának sajnos nem tudok szólni,az apja elhagyta,az anyja is így nevelő szülőknél van.Anyumat már hívta fel az anyja,mert X tett egy dolgot,amit rám kent de megoldódott az ügy,kiderült hogy hazudott.Én akkor megbocsájtottam neki.

Akkor most kinek szóljak?Mikor ma is észrevették neki,akkor nem szégyellte,sőt!Nem tudom hogy figyelemfelkeltésből,vagy miért csinálja!

2015. jún. 5. 20:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez neki már a 2. alkalom!
2015. jún. 5. 20:24
 7/7 anonim válasza:

Igen, valószínű, hogy egyfajta figyelemfelkeltés ez, de ez nem azt jelenti, hogy tudatos!! Egész biztos, hogy pszichológusra lenne szüksége, kérdezted már tőle, hogy szívesen elmenne-e?

Ha a nevelőszüleivel jó a kapcsolata, esetleg elgondolkozhatsz rajta, hogy szólsz nekik, de ha nem okésak annyira, akkor csak rosszabbá tehetik. (Pl. ha bezárják, büntetik stb.)

2015. jún. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!