Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez csak szerintem az /un/intel...

Ez csak szerintem az /un/intelligencia bizonyítványa az alanyokra nézve?

Figyelt kérdés
Középiskola, 18-19 éves emberek, GIMNÁZIUM (!!) és ha van egy trendi videó, 50× elismétli, erőltetve röhög rajta, de csak szerintem nem vicces? Szaniszló szövegét 3 hónapig ismételgetni? Vagy ezeknek csak erre tellik? A legtöbb ember ilyen, mit gondoltok erről? Miért csinálják? Mi vele a céljuk? Ösztönös? Ilyen ösztön miért alakul ki?

2015. jún. 29. 21:40
 1/10 anonim válasza:

"Szaniszló szövegét 3 hónapig ismételgetni"

Melyik Szaniszló?

2015. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A bözsi néné c. videóból vagy honnan.
2015. jún. 29. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Elmondom neked egyetemen ugyanez megy. Attól még, hogy 19 éves vagy nem kell full komolyan venni mindent :D
2015. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez megy. Az osztály kommunikációja annyi hogy random pillanatokban egy idióta elkezdi üvölteni hogy "Níncs tűle a Veddeltű, níncs tűle!" erre folytatja a másik "Nem vagyok én verébarcú te csicskagyerek" a harmadik beszáll egy "Legyen tánc!"-al majd az egészet a "Jóóóónapóóót! Itt a tyúúúúk!" zárja. Ez szintén 18 éves társaság minden napos rutinnal lassan másfél éve.

Egyszerű feltűnési viszketegség szerintem.

2015. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most miért kellett lepontozni. Egyetemre járok 5 éve, már MSc-t csinálom. El vagy tévedve, ha azt hiszed egyetemre csak komoly, felnőtt emberek járnak... 15-en vagyunk a szakon, ezért ismerek mindenkit, tudom milyenek. Hétköznap is elsül 1-2 ilyen, plusz a meme-k, szobabuliba meg aztán...

Azért, mert valaki nevet egy videon nem hiszem, hogy az "unintelligens" lenne. Egyszerűen nem egy besavanyodott, "nekem semmi se jó", sznob hülyegyerek.

2015. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Szerinted értékeltem a választ? Úgy bírom, hogy azt hiszik egyes emberek, és akkor az un-i. jelzőt oda se tettem, hogy csak a kérdező pontoz. És, itt sírsz, egyetemista létedre, mert egy semmitmondó % lejjebb ment mert a válaszodat valaki őszíntén értékelte. És mindig rajtam kérik számon. De, már egyetértek azzal, aki téged lepontozott, mert egyetemista létedre sznob hülyézel, az a tipikus, unintelligens, agyi (szellemi) fejlődésben megállt személy. Tudtam, hogy csak az ilyenek fognak írni (tiszt. kivétel!). És egy lepontozásért "értelmiségi" létére képes lehülyézni valakit, oktalanul. ugye nem haragszol, ha ezután nyomok minden válaszodra egy pirosat, csak mert látom, hogy ez a legnagyobb problémád? Sőt, az utolsó választ még jelentem is. Szánalmas. És, nem te vagy az első, aki itt ugat válaszban, mert más valaki őt lepontozta. Aztán mindig a kérdező a rossz, a sok **** nem képes megválaszolni a kérdést vagy nem akarja, de azért odamocskol valamit, és mindig a kérdezőt szídja, kritizálja. Grat jövő értelmisége, hogy ezeken a videókon szórakoztok, de örülök hogy a többiek is látják (akik egyetértenek velem) hogy milyen egy tipikus jövő értelmiségi egyetemista, és még én vagyok a sznob mert feltettem egy teljesen normális kérdést. /Ment a piros/ :D Én érzem magam rosszul, hogy leálltam veled vitatkozni, pedig te vagy az egyetemista, a nagy "értelmes", "okos" mégis tök gyerekes vagy.

2015. jún. 30. 12:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a hülye? Nem is neked írtam a lepontozást? XD

A sznob hülyegyereket is tudod akinek nem inge ne vegye magára.

Én nem maradtam vissza a fejlődésben, akármit is mondj. Viszont elgondolkodnék azon, hogy kivel vannak problémák, mert nem én nézek le másokat és nem én beszélek magas lóról. Erről ennyit. További szép és beképzelt életet kívánok :)

2015. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem is elég szánalmas, főleg, hogy ezeknek a videóknak a nagy része sztem nem is vicces. Nálunk is ment anno a Nefürgyéle meg a Hanyas vagy, te disznó... ebben mi annyira vicces, hogy minden szünetben el kelljen ismételni, és röhög rajta a fél osztály???...
2015. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, és még OK, hogy röhög, de hogy 2 hét múlva is, a többszázadik alkalomkor, az kicsit szegénységi bizonyítvány, és a tinik nagy része ilyen. Utolsó előtti, bárkit is pontoztál le, akkor sem érdemli meg, hogy így beszélj vele, csak a hülyék vitatkoznak személyeskedéssel már bocsánat :D
2015. júl. 3. 15:44
 10/10 Pogány Zsuzsi ***** válasza:
Nyugi, az én munkatársaim között is sok a bunkó. Mind egyetemet végzett. Harminc, negyven, ötven éves emberekről beszélek. Szomorú dolog ez nagyon.
2015. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!