Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy osztálytársam aki nap...

Van egy osztálytársam aki nap mint nap megaláz kiközösít ocsmány és idegesítő megjegyzéseket tesz rólam! Mind ezt ok nélkül! Miért csinál hatja ezt?

Figyelt kérdés

Jó tanuló vagyok, testnevelésből jól teljesítek, külsőleg is normális vagyok, kedves és segítő kész vagyok.


Nem tudom miért csinálhatja!


2015. szept. 3. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig fogja csinálni, amíg be nem vered a száját.
2015. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálta egy. Én lány, ő fiú volt.

Nem voltam cicababa, hanem normális, volt egy picike feleslegem, de az se adhat erre okot, nem voltam kis gömbike...

Ma már csak azt bánom, hogy a viták helyett nem húztam be neki, és hogy nem kerestem fel az igazgatót vagy azt a helyettesét, aki tanított is minket.


Simán elmebeteg szerintem.

2015. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenki saját magából indul ki,nem is értem miért veszed magadra.Az ilyen emberekre nem kell oda figyelni.
2015. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azzal nem megy semmire ha ráhagyja és nem szól vissza,

de ha nem vagy oylan nagyszájú, akkor a legegyszerűbb ha jó erősen fellököd

egyszer szánd rá magad, utána jobban fogod érezni magad

2015. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Higgyétek el csomószór (megvertem) már! Utána mindig az volt hogy 3 napig leállt utána megint folytatta! És ezt 2 évig anélkül türtem hogy hozzá értem volna Akkor pattant el a húr mikor anyukámról a legmegalázóbb legocsmányabb megjegyzéseket tette! És az ebben a poén ha szólok az osztályfőnöknek azt mondja hogy nem tud mit csinálni !
2015. szept. 4. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém se tudott mit tenni.Csak hallgatott.

Pedig megkereshette volna a szüleit. Ehylett az órából monikasót csináltak, nekem meg 4 volt magatartásom...Ezért mondom, hogy inkább mennék igazgatóhoz vagy helyettes vagy ilyesmi

2015. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy valamilyen mániákus betegsége van??? De most komolyan mert hallottam már ilyenről.
2015. szept. 4. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!