Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A suliban minden csaj bunkó....

A suliban minden csaj bunkó. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kiközösítenek,flegmáznak. Csak azokkal kedvesek aki olyan mint ők: cigizik,1 kiló festék van rajta,kint van mindene,bulizik,pasizik. Nappalis osztályból átmentem estire ,de ott is ilyenek.

18/L



2015. nov. 14. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Csak fiúkkal barátkozz. A lányok nagy része mind őrült és ribi. Sokkal nagyobb arányban normálisabbak a fiúk, mint a lányok.
2015. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket veszed észre, mert belül te is szeretnél "menő csaj" lenni. Érdekes nekem sose volt gondom vele, hogy normális barátokat találjak, se gimibe, se egyetemen, se később. Rengeteg a nem ribi csaj, csak őket senki nem veszi észre, mert nem "10/10-esek". Pasik se, lásd első válaszoló.
2015. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es dehogy szeretnék én ilyen lenni! Akkor én is ezeket tenném. Te normális vagy?
2015. nov. 14. 22:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én keresztyén vagyok,de nem tudják rólam.Mert akkor még jobban piszkálnának.
2015. nov. 14. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy jó keresztyén ír ilyet? =D

"Valami züllött bulizós p_icsa vagy!"

Én már tudom miért utál mindenki, de nem mondom el, úgyse hinnél egy ilyen "bulizós p_icsának".

De azért adok egy tippet! Ismered a viccet, mikor Kovács azon zsörtölődik, hogy minden hülye szembe megy az autópályán?

2015. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!