Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy karácsonyi ajándékot kaptam az egyik tanáromtól?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék részleteket elárulni, csak annyit, amennyi szerintem feltétlenül szükséges. Középiskolás lány vagyok. Egy férfitanárról van szó, aki egyébként nem egy kedves típus, sőt néha kifejezetten fölényes és lekezelő, de a stílusát leszámítva szakmailag nem lehet megkérdőjelezni. Nem tudom, mást is ajándékozott-e már meg, de biztosan ritka, hogy ilyet csinál. Az osztályban jobbnak láttam nem dicsekedni a dologgal. Örültem az ajándéknak, de a dolgot azóta sem tudom hova tenni. Aki tud róla és a tanár urat is ismerni, mind nagyon furcsának találja. Ti mit gondoltok erről?

2016. jan. 30. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Örülj neki. :)

Én is kaptam anno ajándékot az egyik tanáromtól. :D

Nem volt semmi hátsó szándéka,csak jól tanultam és úgy gondolta hogy hasznát veszem annak amit ad,és így volt. :)

2016. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
nagyon bizarr és abszolút nem etikus. Én nem fogadtam volna el...
2016. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ, hogy mit kaptál és milyen viszonyban vagytok.

Pl. ha valami versenyre ő készített el, akkor nyilván szorosabb a viszonyotok, mint a többi gyerekkel.

Az is számít, hogy mit kaptál, valami tanuláshoz kapcsolódót vagy csipkés fehérneműt? Nem mindegy.

2016. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Már ahogy leírtad Őt abból is nagyon furának tűnik a dolog :D
2016. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg nagyon meg van veled elégedve minden tekintetben, besül és szeret, mint tanítványt.
2016. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Attol fugg mit kaptal. Attol hogy szigoru valaki lehet meg erzese, lehet te vagy a "kedvence". Lehet hogy neked ez furcsa de ez is csak azert van mert nincs tul sok elettapasztalatod. Lesznek meg fura dolgok az eletedben dragam. ;D
2016. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sem mindegy, hogy tanulással kapcsolatos dolgot kaptál, vagy pl. fehérneműt...
2016. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Szerintem elfogadhatatlan és unprofesszionális viselkedés.
2016. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem készített fel versenyre.

Az ajándék természetesen ízléses kereteken belül van -tehát nem fehérnemű vagy ilyesmi -, de nem is tanulással kapcsolatos.


#7!

Igen, igazad van abban, de ha ismernéd őt, szerintem sokkal jobban meg lennél lepve. Másrészt persze nem ez a legfőbb problémám, csak kíváncsi voltam mások véleményére. És abban gondolom egyet értünk, hogy nem a suliban kellene közvélemény-kutatást tartanom a témáról... :D

2016. jan. 30. 20:36
 10/18 anonim ***** válasza:
És ha ez ilyen nagy titok, akkor hogyan adta oda?
2016. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!