Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy képzeli egy tesi tanár...

Hogy képzeli egy tesi tanár hogy hazaküld az órájáról mert top-ban és rövid naciban akartam tesizni? 16/L

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
és van előírt póló, nadrág, amiben kötelező tesizni?
2016. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Ezért küldött haza? Nagyon nem volt szép tőle:(
2016. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Van kötelező tesiruha vagy mindenki abban tesizik, amiben akar? Ha nincs egyenruha, akkor nem volt joga hazaküldeni.
2016. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Óráról sem lehet diákot kiküldeni, nemhogy haza - teljesen mindegy az ok. A diáknak joga van részt venni az órán, akár tetszik, akár nem. Elit suli?
2016. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg irigységből tette, mert jobban állt a top/rövidnaci kombó rajtad, mint rajta.
2016. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk se engedik ezt, mivel a pálya másik oldalán (nagy csarnok) ott vannak a fiúk és a tanárok szerint nem a magamutogatásról szól az óra (amivel egyet értek). Viszont, ha csak lányok vagytok egy tesiterembe, akkor hülyeségnek tartom.
2016. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 xp ali ***** válasza:
Haza nem küldhet. Tanítási időben tuti nem. Legfeljebb eltilthat a tesiórától.
2016. febr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 xp ali ***** válasza:
*Eltilthat: Mármint ha a ruhád nem alkalmas az órai munka elvégzésére, mert pl. balesetveszélyes, ilyesmi.
2016. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 MRWHALE válasza:
Engem is haza küldtek igaz engem fizika óráról, mert ketté törtem egy szekrény ajtót.
2016. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

6. attól, mert topban és rövidnadrágban akart tesizni, miért lenne magamutogató? :D

( ha rövid sporttop, akkor nem szóltam, nekem a top a nyári topot jelenti)


ha normális a rövidnadrág ( nem p**sa gatya), akkor azzal semmi baj nincs, hiszen a hosszú cicanadrág is ugyanugy rásimul és ugyanannyira látszik a feneke

2016. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!