Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit mondjak ilyenkor az...

Mit mondjak ilyenkor az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy már nyári szünet van, mielőtt bárki megjegyezné.

Szóval van egy csaj az osztályban, akinek akkora pofája van, mint a ház. Pl. állandóan elkezdi az osztályteremben vasalni a haját reggelente, a tükör előtt, ami az ajtó mellett van és nagyon zsúfoltan vannak a padok, szóval csak a tükör előtt lehet elmenni, ha ki akar valaki menni a teremből. És ha mondjuk én kimennék, ez meg épp a tükör előtt vasalgatja a haját, hiába mondom neki tök normális hangnemben, hogy "Bocsi, arrébb mész?", elkezdi forgatni a szemeit, meg ilyen tök flegmán felhorkant és olyanokat mond, hogy "Jaaaaajj mert neked pont most kellett kimásznod a teremből, mikor én elkezdeném csinálni a hajamat -.-", vagy volt, hogy el akartam menni mellette, ő meg még direkt beállt úgy, hogy véletlenül se tudjam kikerülni és mondtam, hogy "Bocsi..", ő meg elkezdi: Pfff megbocsájtok...csicska." Vagy volt, hogy át kellett menni egy másik terembe és mikor mentem be az ajtón, ez pont az ajtó előtt ráugrott az egyik fiú hátára és ott ugráltak, aztán ez a csaj leszállt a fiú hátáról és megállt az ajtóban, nekem háttal, én meg igy épp, hogy csak hozzáértem és arrébb "toltam", hogy be tudjak menni, ő meg elkezdte üvölteni, hogy "G..i, felrúgni nem akarsz??", aztán mondta a többieknek, hogy mi a **rva anyámat képzelek magamról, hogy ellököm, mikor rohadtul nem löktel el, csak igy hozzáértem és arrébb toltam kb, hogy vegye már észre, hogy más jönne be..

Meg vannak még szép emlékeim róla, pl. mikor évnyitón sorba kellett állni, ő meg előttem állt és elkezdett TÁNCOLNI a himnuszra, mert az fú de vicces és rálépett a lábamra, erre még ő mondta nekem, hogy mi a f4szt rakom alá a lábam xD Meg olyan is volt, hogy elmentem mosdóba szünetben és csomóan voltak, ezért már vagy 5 perce ott álltam, ez meg pont akkor jött be, mikor kijött az egyik fülkéből egy lány és azután mentem volna be, szóltam neki, hogy amúgy én hamarabb itt voltam, erre azt mondja: "Jajj g*ci, nem tudsz 2 percet várni??? -.- Amúgy meg nekem egy ekkora csicska nekem ne mondja már meg, mikor cserélhetem ki a ki....tt betétemet!!!"

Akkora cigány ez a csaj, hogy néha legszivesebben fejbe verném..De abból is csak én jönnék ki rosszul..

Szóval marad az, hogy visszaszólok neki, de mit? Az osztályban vannak ilyen hozzá hasonló parasztok, azokkal barátkozik és ha én bármit mondok, vagy ő bármit beszól nekem, ezen vihognak. Meg van egy pasija is, szintén olyan fajta, mint ő, szóval ha bármit rosszat mondanék neki, szerintem rám küldené a pasiját vagy a kiscsaládot..

Mit csináljak?


2016. júl. 21. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Dicsérd meg a haját, hogy milyen szép, mivel ápolja, stb. mert nagyon igényes.


Ettől teljesen odalesz és simán átenged majd, anélkül, hogy megjegyzést tenne.

2016. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Vannak ilyenek, nem kell törődni velük. Azt hiszi ő az Isten.
2016. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ahogy ezt a csajt ismerem, ha bármi szépet mondanék neki, csak forgatná a szemeit és elkezdené ordibálni, hogy "Úristen, én nem vagyok ilyen leszbikus csicska, mint te, nem tudom, mi a f..szt képzeltél magadról, pff". Meg egyébként se szeretnék neki semmi olyat mondani, amitől jól érezné magát.
2016. júl. 21. 19:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
tipikus rinyálós qrwaaa, nem kell vele törődni szólj be te is h mi a francot képzel magáról, lökd odébb nyugodtan szó nélkül :)
2016. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj vissza semmit. Talán ez lenne a legidegesítőbb számára, mert ebből él. Ha nem foglalkozol vele, akkor nem is lesz értelme beszólni. Lehet, hogy nehéz megállni, de szerintem hatásos lenne idővel. :)
2016. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dicsérd meg, de ironikus hangnemben!
2016. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Ez a lepraszökevény így beszél hozzád te meg bocsizol? Eddig már rég elküldtem volna a k**rva anyjába és százszor fellöktem volna... Elhiszem, hogy nem vagy ilyen, de ez már nekem sok, küldd el jól a francba és ne kedveskedj többet soha vele, nem az ilyenekkel kell..
2016. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azon csodálkozok hogy eddig senki nem akadt ki azon, hogy a lány a teremben, az iskolában vasalja a haját. Mármint mi?! Vagy ez máshol teljesen normális? Nálunk max sminkel 1-2 lány es ok is a WC-ben.

Hat ha épp vasalja a hajat es megkérdezném tole hogy otthon nincs áram vagy mi?

2016. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

legközelebb ha útba lesz, ne te érezd már rosszul magad amiért nem tudod kikerülni, lökd arrébb a fenébe.


attól meg nem kell tartani hogy rád küldi a barátját, ilyenek csak pofázni tudnak

2016. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Tudom, hogy már rég vissza kellett volna neki szólnom, csak félek, akármit mondanék, ő valami 3x durvábbat szólna vissza, és pluszba még ki is röhögnének :/

Egyébként igen, a teremben szokott reggelente hajat vasalni, mert mindig elalszik és nincs ideje otthon..Már az is csoda amúgy, hogy beér csengő előtt, hát még az, hogy olyan korán jön, hogy még hajat csinálni is van ideje.

2016. júl. 21. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!