Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A kiközösítés (miben) más...

A kiközösítés (miben) más középiskolában, mint pl. általános iskola felsőben (ahol jellemzőbb, mint alsóban)?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem semmiben
2016. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy észrevettem középsuliban nem ba#szogatják az embert, csak simán ignorálják. Esetleg a háta mögött beszélnek róla.
2016. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az hogy ott kicsit értelmesebb a csesztetés oka.

Általánosban azért csúfolják az embert ha pl. nagy az orra, itt meg azért ha valaki úgy viselkedik mint egy idióta.

Szerintem középiskolában jóval durvábbak a kiközösítések, bár ez persze függ az osztálytól is.

2016. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint a kiközösítés vizsgálatánál fontos hogy különválasszuk az általános iskola mondjuk felső tagozatát a középiskolai évektől?
2016. szept. 22. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2016. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. szept. 24. 12:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert középiskolában már jóval érettebbek az emberek mint általánosban. Az egész környezet más.
2016. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de a kiközösítés az ugyanugy megvan, attól hogy már esetleg "moderáltabbak" a középiskolában
2016. szept. 24. 19:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Am középiskolàban azért közösitik ki a màsikat pl ha van egy vezér mindenki vehodol neki csak te nem és nem nyalizol !Àltalànos felsőtagozatàban azért mert nem vagy pl elàlló a füled vagy kancsal vagy de középsuliban pl ha vmi szépséghibàd van akkor nem csúfolnak ki mert több olyan osztàlytàrs van főleg ez csajok körében hogy ők sincsenek megelégedve a külsejükkel!
2016. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kikösítés nagyon durva terrorszerűis lehet, minden korcsoportban, bár általában durvul az életkor előrehaladtával a suliban.

A legtöbb kisdiák semmiféle segítséget nem kap, sokszor nem is kér mert szégyenli.

Ilyesmire a pedagógusok nem vesztegetik az idejüket, a szülők sem, de ha igen akkor is tehetetlenek, mert

a legtöbben alásúlyozzák ennek a jelenségnek a jelentősségét.

Talán ezért is van ennyi elcseszett élet (felnőtt korban)

ebben az országban. Akkor persze már rég elfelejtve, nem tudjuk mi a bajunk.

De a psziché emlékszik.

Örökre meghatározhatja pár éves szívatás az életszemléletünket. És nem pozitív irányban..

2016. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!