Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan tettem, hogy megszakit...

Jogosan tettem, hogy megszakitottam a kapcsolatot a volt osztalytarsaimmal? 30/F

Figyelt kérdés

Hazibuliban voltunk. Egy sracnak egy nagy nyaralojaban. Ketszintes, rettento sok szobas haz volt. En sokaig fenn voltam a hazibuliban. Mar koran leraktam az egyik szobaban az egyik agyra a taskamat, jelezve, hogy azon en fogok aludni. Folyton arrebbvagtak a tatyomat. Aztan a vege az lett, hogy volt egy ures szoba, es oda beraktam a taskamat.

Tudjatok mi lett belole? Bement oda aludni egy csaj, meg a csavo, akivel osszejott. Mindketten osztalytarsaim. Okes, hogy bementek oda aludni, de az en taskamat kivagtak, es kulcsra zartak az ajtot. Szoval amikor mentem volna, hogy alomra hatjtom a fejem: nyitnam ki az ajtot, es zarva. A tatyom meg kivagva, az ajto mellett.

Es a foldszinten aludtam egy baromira kenyelmetlen fotelben. Ekkor olyan 15-16 evesek voltunk, de ez engem annyira megbantott akkoriban, hogy kesobb nem tudtam szabadulni ennek az esetnek a gondolatatol. Es megszakitottam a kapcsolatot az osszes osztalytarsammal. Jogosan tettem?



2016. szept. 26. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
énse tartom senkivel a kapcsolatot, van pár kivétel, de a többiek emberi selejtek, nem érdemes foglalkozni velük.
2016. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

nem

tulreagaltad a dolgot,az osszessel megszakitani a kapcsolatot hiba volt

2016. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha egy ilyen pitiáner baromságon képes voltál ennyire berágni (ráadásul 15 évvel később is emlegeted), akkor bőven megérdemled a Hisztikirály koronát.
2016. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

25 évvel ezelőtt az óvodában valaki fingott a jelenlétemben.Mivel nem tudom pontosan,hogy ki volt az ezért az egész csoporttal megszakítottam mindennemű kapcsolatot.Sőt ha véletlen szembe jön velem valamelyikük az utcán,akkor átmegyek a túloldalra.

2016. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Es akkor az ilyen emberek csodalkoznak, hogy maganyosak.. Pff. Senki nem akar egy ilyen semmin besertodos hisztis gyokerrel baratkozni, a leirt szituacio a tulreagalas mintapeldaja lehetne. Es meg ezek utan komolyan van keped azt gondolni, hogy jogos volt? Hahahaha ez nagyon jo vicc :D
2016. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nagy bunkóság volt a részükről. Igaz, házibulikban általában ilyenek az emberek. Épp ezért nem is megyek bulikba. Mert nem éri meg. Az emberek csak arra használják fel, hogy becsajozzanak. Úgy 1 hétre, mert hosszabb kacslat nem igen fog kialakulni.
2016. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

"Mar koran leraktam az egyik szobaban az egyik agyra a taskamat, jelezve, hogy azon en fogok aludni. Folyton arrebbvagtak a tatyomat. Aztan a vege az lett, hogy volt egy ures szoba, es oda beraktam a taskamat.

Tudjatok mi lett belole? Bement oda aludni egy csaj, meg a csavo, akivel osszejott. Mindketten osztalytarsaim. Okes, hogy bementek oda aludni, de az en taskamat kivagtak, es kulcsra zartak az ajtot."



Ó máj gád! Te komolyan egy házibulis hülyeség miatt vagy kiakadva a mai napig ? Ráadásul eltelt 15 év... :D

Engem se érdekelt volna, hogy van ott a szobában egy táska, nem tudhatom minek van az ott, ráadásul nem is ott volt ahol te jelezted előre, hogy aludni fogsz. Énis simán kivágtam volna az ajtó elé. Aki ilyesmivel van elfoglalva egy házibulin, hogy már az elején lerakja a "tatyót" oda ahol aludni fog, az minek megy házibuliba ?

Hisztikirály vagy valóban. Nőlj fel.

2016. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rosszul csináltad, törölközőt kellett volna végigterítened az ágyon, mint ahogy a strandon szokták a székfoglalóst játszani.
2016. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó sok bunkó hozzászólást kaptál, de volt kőzte vicces is #7 az óvodás,a fingós.


Nyilván azon a bulin telt be a pohár, és volt több előzménye a múltban, amivel megbántottak.


Eltelt 15 év, kíváncsi vagy rájuk.

2016. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!