Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Zavarban lenne? Ha igen, mitől?

Zavarban lenne? Ha igen, mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy tanárom, akinek nem mindig tudom hova tenni a viselkedését. Nagyon kedvel, becsül, és az egyik kedvence vagyok, ez tény, a hülye is észreveszi. Viszont többször úgy érzem, hogy olyan, mintha zavarban lenne velem; például volt, hogy csak összevissza beszélt. De mindegy, most ezeket nem részletezem konkrétan, annyi biztos, hogy ilyeneket senki mással nem csinál rajtam kívül.

Lehetséges, hogy tényleg zavarba jönne olykor-olykor? De hát, ha igen, akkor mégis mi miatt, szerintetek?

előre is köszi szépen minden választ, és véleményt.


(A trollkodásokat és szitkozódásokat meg mellőzzétek, légy szíves.)



2016. okt. 3. 14:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hány éves vagy te és a tanár akiről szó van?
2016. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
itt dugás szagot érzek
2016. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2: "D*gás szagot"? Erről szó sincs, nem is lesz...

#1: Ő 40-45 körüli, én pedig 21.


Fősuliról van szó, ezt kifelejtettem egyébként.

2016. okt. 3. 14:20
 4/11 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék még véleményekre, írjatok, légyszi!

😉

2016. okt. 3. 18:02
 5/11 anonim válasza:
Hát érdekesnek tűnik. Lehet nem akarja, hogy annyira látsszon rajta, hogy úgy bír téged/kedvenc vagy? Vagy passz, akár több is lehet, nem tudom. Családja van am?
2016. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Van, igen. És lehet, hogy igazad van, köszi!


Írjatok még, légyszi!!!

2016. okt. 4. 20:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet h csak simán az ahogy kinézel azaz esete, szóval a kinézet ami neki nagyon bejön.

Most ha én tanár lennék és lenne egy diákom aki úgy néz ki mint akire álmaimban vágytam akkor lehet h az zavaró lenne.


De miért olyan fontos neked h sokan írjanak? :D

2016. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, lehetséges, hogy szépnek tart, de azért amiatt nem kellene ennyire zavarba jönnie egy tanárnak, aki már X éve tanít lányokat is, akik között vannak szépek is, csúnyák is. Legalábbis szerintem. Na de mindegy. Emellett nagyon kedvel is (ahogy már írtam), csak párszor furcsa.

Az meg azért fontos, hogy sokan írjanak, mivel minél több vélemény érdekelne, és így minél több lehetséges indok.

2016. okt. 6. 22:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Értem, de nem ismerünk se téged se a tanárt szóval így nehéz bármit is mondani. Én is csak egy példát mondtam ami hirtelen eszembe jutott azt lehet semmi ilyen nincs. Csoporttársaidat kellene megkérdezd erről.
2016. okt. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó, persze, tudom. Csak minél több véleményt, lehetséges választ kapok, annál több esélyem van többé-kevésbé rájönni. Nyilván én ismerem őt is meg a különböző helyzeteket is, így ha kapok ötleteket, el tudom dönteni, hogy tényleg úgy lehet-e vagy sem. Csoporttársakat meg nem igazán szeretnék erről kérdezni.
2016. okt. 8. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!