Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ajándékot vegyek az...

Milyen ajándékot vegyek az osztálytársamnak? Optimista és imádja a Harry Pottert.

Figyelt kérdés

Pár napja volt az osztályunkban karácsony húzás. Én egy jófej lányt húztam ki aki imádja a Harry Pottert és Optimista.Van ötletetek mit adjak neki? Esetleg sajátkezűleg mit készítsek neki?

(13 évesek vagyunk, én is lány vagyok)



2016. nov. 22. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hermióne feneketlen táskáját meg tudod te is varrni.
2016. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hermióne feneketlen táskáját meg tudod te is varrni.


[link]

2016. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Az optimizmus miért ennyire kiemelkedő tulajdonság?

Én pesszimista vagyok, mégis eddig minden ajándéknak tudtam örülni.

2016. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Vannak videók a youtubeon, hogy házilag készítenek varázspálcát. De lehet, hogy nehéz, még nem próbáltam.Amúgy meg vannak gyönyörű kiadàsok
2016. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Ezt az optimistát úgy írod, mintha valami vallás lenne.
2016. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ha a kézzel készített ajándékoktól sem riadsz vissza, akár készíthetnél neki egy saját pálcát...girbe-gurba faágat keresel, és bevonod, teszel a csúcsába egy led égőt..vagy összeszerkesztesz egy képet, amin ő és a kedvenc Harry Potter szereplője van, és bekeretezed. Vagy szedsz egy lúdtollat meg tintát, és olyan lesz, mint amivel a HP-ben írnak. :D
2016. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csináld meg a Tekergők térképét.

[link]


Innen le lehet tölteni a darabjait, csak kinyomtatod és összeragasztod.

2016. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én magam csináltam a Harry Potter pálcám, de eddig mindenki azt hitte bolti olyan jó lett:D Pedig el se hinnéd mennyire egyszerű.


Szerzel egy megfelelő méretű botot és "letisztogatod", vagy akár egy kínai evőpálcika is megfelel a célra.Ragasztópisztollyal bevonod, értelemszerűen van markolata és esetleg csavart díszítés haladhat végig a pálcán,rakhatsz bele gyöngyöket vagy amit akarsz, úgy alakíthatod ahogy neked tetszik, ezek csak ötletek:)

Miután megszáradt csak lefested barnával vagy feketével és kész is.

Youtubeon rengeteg videó van erről, az angol nyelvűek még részletesebbek.


Sok sikert^^

2016. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Esetleg elkészíthetnéd neki a Roxfortos levelet...boríték, benne pedig hogy felvették a suliba:) vagy a 9 és 3/4 vágányra szóló jegyet...
2016. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!