Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit mondjak kedden ofőnek...

Mit mondjak kedden ofőnek mikor kifogom vinni neki a szülői igazolás azért, mert pénteken első órán után hazamentem mert eléggé felhuzott már maga az osztályfönők, meg nagyon sokat kellett tanulni. Tuti kérdezni fogja, hogy miért mentem el.16/F?

Figyelt kérdés
Ofőt mindenki utálja.
2016. dec. 4. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

Milyen szülői igazolást fogsz vinni?

Adnak a szüleid arról igazolást, hogy "kikészültél idegileg", mert az iskolában tanulni kell?

Szerinted sokat!

Vagy a szülőknek is hazudozni akarsz, hogy megfájdult a torkod?

Mit fog szólni az osztályfőnök?

A fene tudja, ez habitus kérdése.

Én leoltanálak ott az osztály előtt.

2016. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Mond azt h családi okok miatt. Ha nem fogadja el akk azért mert éhes voltál, mert tegnap délben ettél utoljára és otthon hagytad a pénztárcád...
2016. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Haver te nagyon buta vagy:D

Igen haver az a bajom h tanulni kell,ahozz képest még jobban állok ebben az évben mint eddigiekben bármikor.

Én nem tehetek róla,hogy az osztályfönők egy majom.Mert szebb szó sincs.

Milyen "hazudok a szülőknek?"

Meg szerinted kifogom a lelkemet önteni,hogy miért jöttem el?Persze persze

2016. dec. 4. 18:02
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen 2-es.

Szerintem családi okok miatt.

Bár amekkora majom,tuti azt is kérdőre fogja vivni,hogy milyen családi okok miatt.

2016. dec. 4. 18:03
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

1-es vagyok


Kérdező, te nagyon hülye vagy!

Milyen igazolást íratsz a szüleiddel, ha nem hazudsz nekik az eljöveteled igazi okáról?

"Tisztelt Osztályfőnök!

Igazolom, hogy Pistike azért hagyta ott az első óra után az iskolát, mert maga felhúzta, meg sokat kellett tanulni!

Kérem a hiányzását igazoltnak tekinteni!

Üdvözli a Szülő"

Vagy elmondod nekik és ők fognak hazudozni neki?

Ne is válaszolj, én töröltem a kérdésedet a megfigyeltek közül, mert nagyon buta vagy!

2016. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na jó:'D nem fogok veled veszekedni,nem érsz annyit:DD
2016. dec. 4. 18:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

De ha egyszer nem írod le, hogy mi van. Nem öntöd ki a lelked a szülőknek (bár nem értem, miért. én simán elmondtam volna, ha bajom van, persze nem minden szülőnél célszerű ez), de valamit csak mondanod kell, hogy igazoljanak.


Amúgy elég kevéssé bírod a dolgot, nekem rengeteg pocsék tanárom volt, a motoros oktatóm pedig üvöltött, az egyetemen is hangulatember volt az egyik fő prof... Az életben vannak nehézségek, sokat tanulni és elviselni egy idióta ofőt nem is tartozik a legkomolyabb dolgok közé, tudnék mesélni. Munkahelyről is hazaszaladsz, ha sok a munka, belefutsz egy idióta menedzserbe, aki akadályozza a munkád, a designer nem adja az anyagot, ami neked alapvetően fontos s már egy hete is későn lett volna és 2 nap alatt várják, hogy összerakj egy nem komolytalan weboldalt a semmiből? :D Á, ezek az élet érdekes kihívásai, nem is gond, ha ritkán van s nem állandóan s legalább a kollégák (neked: osztálytársak) minimum elviselhetők...

2016. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ 7-es!

Amit leírtál,minden igaz.Igazából anyával már megbeszéltem a dolgot.Elmondtam,hogy mi történt stb.


Én értem,hogy el kell viselni ofőt,de az mi,hogy töri órán felelek,(töri tanárom is egyben)és 12 db kérdésből tudok 10-et és egyes?Másik gyerek 5 kérdésből tudd hármast és megkapta a hármast?

2016. dec. 4. 18:19
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Az 1-es/5-ösnek igaza van.


Te itt most arra kéred a publikumot, hogy segítsenek neked hazudozni?

Ha arra volt merszed, hogy meglépj a suliból, akkor ahhoz is legyen, hogy vállald a következményeket!

Akkor lennél a tökös gyerek, talán valahol még imponálnál is.

Így csak egy riadt taknyos vagy, akit otthon nagyon elkapattak, - hiszen még hamis igazolást is írogatnak neki - és itt rinyálsz valami tuti hazugságért, mert saját kútfőből még ennyire sem futja.

Baromi mákod van, hogy nem az én kölyköm vagy!

2016. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ilyen faterom lenne,még le is tagadnám:DD

De folytasd.

2016. dec. 4. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!