Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utálnak ok nélkül?

Miért utálnak ok nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát van egy osztály ahonnan csak pár lány utál. De iszonyatosan! Amit fogalmam sincs hogy miért :D Az egyik osztalytársam el is mondta azért utálnak mert nem vagyok nekik szimpi. Ok jolvan megértem...de legalább ne tennék magukat előttem mert ez mar rohattul irritálo,allandóan piszkálnak meg minden ez engem nem hat meg csak iritáló...meg ha eleve utálnak akk minek szolnak hozzám? Ha eleve utálok valakit akkor nem pazarlom rá a szot :D de akkor zt nem értem minek csinálják mire jó ez nekik? :D
2016. dec. 11. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostoba libák, ne foglalkozz velük. Majd ha lesz valami esemény és teszel valamit akkor úgy is rá fognak jönni, hogy mégis csak szimpatikus vagy nekik, és akkor jön majd az, hogy jönnek bájologni.. na akkor küld el őket.
2016. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy féltékenyek rád, esetleg olyan miatt hogy szebb vagy náluk vagy jobb tanuló vagy náluk stb.
2016. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!