Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek a helyemben? Már...

Mit tennétek a helyemben? Már idegileg kész vagyok!

Figyelt kérdés
Van egy 40!év körüli férfi, én 18 éves férfi vagyok. Ő a tanárom es egy eleg befolyásos ember az iskolában. Én jó tanuló vagyok és nagyon jó magatartású. Elkezdtunk valamilyen oknál fogva beszélgetni eleinte facebookon, egyre jobban kibeszeltuk a problemainkat es jol megertettuk egymast, most dologban egyezik a gondolkodasunk. Nagyon jó ember, de lelkileg kissé serultnek erzem. Állandóan, minden témabol a homoszexualitast hozza ki, én pedig ezt tobbszor felhoztam, nem szeretem, sot utalok ilyenrol beszelgetni, foleg a 40 eves tanarommal. Nem ítélem el őket, de ha velem probalkozik valaki azt kinem allhatom. Mar tegezhetem, jartam at hozza, kozos programjaink voltak. Ugy viselkedik mint egy no. Egesz nap ir, ha nem irok megsertodik, kiakar sajatitani, eleg undorito. Állandoam probal imponalni, barmit megadna nekem. De en ezt nem szeretem, sot taszit. Nagyon taszit es feszelyezve erzem magam mellette. A kerdesem a kovetkezo. Most erettsegizem, de en mar egyszeruen nem birok jopofizni vele honapokig, de ha osszeveszek vele nemtudom mi var az erettsegin. De igy szinte folyamatosan feszelyezve erzem magam. Eleinte azhittem, tok jo buli, a tanarom, jo arc , sok dologban hasonlitunk es ki ne akarna a tanaraval ilyen joban lenni? De kesobb kiderult hogy en megsem szeretem annyira es rosszul erzem magam miatta. Az állando homoszexualis viselkedese es noies viselkedese felém, ahogy ír, megérint, szagolgat, egyszeruem kiraz a hideg. Szoval valahogy elszeretnem intézni, hogy ne akarjon velem ilyen joban lenni, de megse utaljon meg az erettsegi miatt. Elegge labilis. De szinte mintha szerelmes lenne belem.. Tudom, hogy ez az en hibam is. Mit tegyek? Te mit tennel a helyemben?

2017. jan. 4. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Írd meg neki hogy kezd kellemetlen lenni számodra a beszélgetés, reméletőleg megérti.


Amúgy meg mitől félsz, mi fog történni? Attól hogy ő tanár nem fog tudni mit csinálni az érettségiddel. Az írott részt visszakapod lepecsételve, ha elmebeteg módon javítaná(már ha ő javítja valamelyiket) az nagyon könnyen megreklamálható, a szóbelin meg bizottság van - ha egyáltalán ő vizsgáztat. Az érettségin azért eléggé figyelnek erre hogy egy mérges tanár ne nagyon tudjon megszívatni egy diákot. Ennek ellenére sem kell tahónak lenni vele, lehet hogy simán csak félreérted, írd meg neki őszintén hogy kicsit kellemetlen már neked a szitu.

2017. jan. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
58%

Érdekes, én sosem szerettem volna jóba lenni a tanáraimmal.

Hogy érted azt hogy megérint?

Elég nyilvánvaló hogy ez a te hibád is. Nem hinném hogy túl sok mindent tehetsz. Tűrsz.

Azt nem ertem miért nem vetted észre hogy homokos mikor felhozta a témát nem egyszer.

Te ezt most élvezed, vagy mi?

Nem tudod magad megvédeni valahogy? Szerezz talán barátnőt.

2017. jan. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szépen lassan szüntesd be vele a beszélgetést. Ez már kezd szexuális zaklatásként funkcionálni. Veszélyes az ilyen ember. Az elején se kellett volna belemenned ebbe mikor meghallottad a homoszexuális témákat.


A helyedben szólnék a szülőknek, komolyan, beszélj otthon a szüleiddel hogy mit lehet ezzel a fazonnal csinálni. Az ilyet ki is rúghatják az iskolából. hihetetlen milyen ferde emberek vannak.


Az érettségi legyen a legfontosabb és az hogy ettől az embertől ne függj. Nem lesz gond az érettségin, ne aggódj!

Vagy megteheted azt hogy máshol érettségizel le, végül központi rendszerű a történet.

A szülők azért vannak hogy megvédjenek, ne félj szólni nekik. MEgbeszéled otthon a történteket és vagy azt csinálod hogy máshol érettségizel le, vagy beszólnak a sulidba hogy szólítsák fel a tanárt. Én ezt a két lehetőséget tudom elképzelni.


Majd írd meg mi volt.... ez öregem félelmetes.

2017. jan. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Azt akarja, hogy cummantsd le és berakhassa neked. Nem vicc. Ez egy beteg állat, pedofíl is egyben és homár is. Sajnos nagyon mélyen belementél, ez egy mentálisan sérült, toprongy egyed.

Tanács: Szakíts meg vele minden kapcsolatot!!!!

Soha a büdös életben többet ne írj neki, tiltsd le mindenhonnan és tudomást se vegyél róla! De előtte mondd meg neki, hogy KOPJON LE RÓLAD! Dühösen elmondod neki azt is, ha még egyetlen egyszer az irányodba bárminemű megmozdulása lesz, elmész a rendőrségre és feljelented!


A szüleidnek feltétlenül szólnék róla, és a többi tanárnak is, igazgatónak.


MINDENT elmondanék nekik töviről-hegyire! Azt is, hogy milyen ember.


Az a legrosszabb, hogy hallgatsz! Ne hallgass! Tedd meg ezeket és jelentsd fel!!!

2017. jan. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Amint fejlemeny van írok, mi történt.
2017. jan. 4. 07:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérj az igazgatótól egy fogadóórát, és sürgősen mondd el mindenkinek!

Otthon is.

Érettségi menni fog, nyugi.

2017. jan. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Ez büntetőjogi kategória. A tanárod, nem közeledhet feléd szexuálisan, ez így tehát zaklatás. Akkor se, ha már nagykorú vagy. Ne félj lépni, mert ezt más, tőled kiszolgáltatottabb áldozatokkal is meglépheti, akik esetleg nem tudják megvédeni magukat, fiatalok. Ezt az embert el kell távolítani a pályáról, mert beteg.

Lépj most! Az osztályfőnöknek, igazgatónak kell szólnod.

Az érettségi miatt ne félj, azért van érettségi bizottság, hogy ne szúrhasson ki veled, se írásban, se szóban. Az esetre való tekintettel amúgy ha kérsz egy másik szóbeliztető tanárt, meg fogják engedni.

2017. jan. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Valahol tetszik neked ez a pasi ha idaig elmentél vele , lehet.
2017. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

# 4 Apám ennyi baromságot összehordani... Tudod hogy mit jelent hogy pedofil? Hát nem egy 18 éves felnőtthöz való közeledést..


Meg milyen rendőrségről meg feljelentésről dumálsz? Mire fel? Mondja meg a srác rendőrségen hogy hónapokig vidáman dumálgatott a tanárral, de most kezd neki kényelmetlen lenni ezért tartóztassák le?

2017. jan. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha jó tanuló vagy, nem tud keresztbe tenni az érettségin.

Amúgy epìtsd le.A tanár-diák kapcsolat nem hinném, hogy elfogadott. Ezt a tanárod is tudja.

Érettségi után pláne ne állj vele szóba! Épìtsd le, mondd neki, hogy barátnőd van és a nőket szereted.

Jól belekeverted magad szárba.

2017. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!