Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez most mit akar jelenteni?

Ez most mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés

egy osztálytársam (fiú) mostanság nagyon kedves velem. eddig is az volt velem is, az lb-mmel meg más lánnyal is, meg néha bunkó is volt. de most nagyon furán kedves. amikor visszajöttünk szünetről,az első nap angol órán egy csoportos feladat volt. megkértük őt hogy segítsen nekünk,mert rajtam kívűl a többi lány a csapatban nem tudtak semmit. amikor én mondtam a jó válasz ő azt mondta: végre egy okos/értelmes lány!

aztán tesin amikor futottunk ő meg a haverja "kifáradt" ezért a bordásfalra mentek nyújtani. amikor elhaladtam mellettük megkérdezte hogy nem-e megyek ozzájuk oda lógni, de lehet hogy ez csak hülyeség volt.

ma pedig biosz órán rosszul lettem,és szóltam a tanárnak hogy kimehetek-e. erre elkezd tovább magyarázni a tanár,még egyszer megkérdem,de tovább mondja. gondoltam,akkor meg se szólalok. de a padtársam és az a fiú is szólt hogy kimehetek-e mert rosszul vagyok,végül kiengedett. ez mit jelent???de néha tök közömbös! 13/l



2017. jan. 9. 15:34
 1/3 Chopen ***** válasza:
Kicsit nyalizik neked, lehet akár valamit, lehet nem.
2017. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedik/ szimpatizál veled, hátha olyan lány vagy akinek idővel majd letapízhatja a fenekét-mellét, netán elveheti a szüzességét.
2017. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ismerkedik, szimpatizál veled teljesen oké, a többi az előző válaszolótól erősen káros előítéletes túlzás.
2018. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!