Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiú osztálytársak probléma?...

Fiú osztálytársak probléma? (Többi lent)

Figyelt kérdés
2-en vagyunk lányok az osztályban, én olyan jófej típusú vagyok aki bármikor segít...stb, míg ő olyan méhkirálynő, "mindig én legyek a középpontban" beállítotságú. Az a baj hogy olyan mintha a fiúknak én úgymond felesleges lennék. Beszélgetnek velem ha nincs más,de egyébként csak piszkálnak. Ha a másik lány is ott van akkor nem is szólnak hozzám jóformán. Nem akarok a legmenőbb csaj lenni, csak jó lenne ha nem néznének levegőnek. Bármi tapasztalat? Ti jártatok már így? Esteleg ha fiú is olvassa ezt akkor elmagyarázná hogy ennek mi az oka?

2017. jan. 11. 21:10
 1/2 A kérdező kommentje:
12 évesek vagyunk azt kihagytam
2017. jan. 11. 21:23
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Téged csak havernak tekintenek, őt meg csajnak. És ezért körülötte legyeskednek.
2017. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!