Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Végzősök! Ti mekkora képet...

Végzősök! Ti mekkora képet adtok az osztálytársaitoknak, barátaitoknak? Hogyan teszitek személyesebbé? Minek örülnétek?

Figyelt kérdés
Én mindenkinek csak pici, bélyegképet rendeltem mert úgy gondoltam, hogy az bőven elég, egy nagyobb méretű képet hova tennének stb. A többség szintén ekkora méretű képeket ajándékoz, csupán egy-két ember rendelt nagyobbat. A legtöbben a "sok szeretettel xy-tól xy-nak" feliratot írják rá, viszont én szeretnék egy picit különlegesebbet adni. Ugyanakkor eze krea picike képekre nem lehet sok mindent írni, nem fér rá egy idézet sem például. Ti minek örülnétek? Van bármi ötletetek?
2017. márc. 4. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem adtam senkinek, és én sem kaptam senkitől. Úgyhogy szerintem nem kell túlbonyolítani.
2017. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz, én sem adtam senkinek, és nem is kaptam. Nekem igazából meg sem fordult a fejemben a dolog, valósággal meg is lepett hogy mások adtak egymásnak.
2017. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem adtam senkinek és nem is kaptam senkitől, pedig mostanában érettségiztem de ezek szerint nálunk nem volt divat.
2017. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, pedig azt hittem, hogy ez a legtöbb helyen szokás. Nálunk mindenki ad mindenkinek, más osztályokban is. Emlékszem, hogy mikor általánosból ballagtunk, akkor is adtunk egymásnak.
2017. márc. 4. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyat írj ami ráfér az elejére mert valószínüleg a legtöbben albumba rakják majd szóval a hátulja le lesz ragasztva. Esetleg egy jó emléket vagy valamit amit csak ők èrtenek írj rá
2017. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!