Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak vele? Nem tudom...

Mit csináljak vele? Nem tudom hova tenni a viselkedését, és egy kicsit tartok is tőle.

Figyelt kérdés
Jött egy új lány az osztályunkba. Már az is fura volt nekem, hogy két héttel később kezdte az iskolát mint mi. Mindjárt itt az év vége, de alig tudunk róla valamit. Egyáltalán nem beszél senkivel se. Reggel leül a padba, délután ugyanúgy áll fel. Nem szól senkihez se, mintha nem is érdekelné őt az osztály. Év elején próbáltunk vele beszélni, akkor válaszolt is, viszont magától sose megy oda senkihez. Annyit tudok róla, hogy a bátyja skizofrén, ő meg jár pszichológushoz. Az első félévben vágta a saját kezét, aztán abbahagyta. Miért viselkedik ilyen furcsán, és abnormálisan? Lehet ő is elmebeteg, mint a bátyja, és azért ilyen? Ti mit tennétek a helyemben? Igazából kicsit félek is tőle. Volt hogy néha piszkálták, ő meg fapofával nézte őket. Láttam már vigyorogni is a semmin, meg egyszer a padon fekve sírt.

2017. ápr. 2. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2 utat valaszthatsz:,

1. Megprobalsz megis baratkozni vele, elhivjatok ebedelni, suli utan moziba, stb.

2. Nem foglalkozol vele


Ha 1. abszolut nem jon ossze, akkor marad a 2.

2017. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Majdnem mindenki elmebeteg. Minden negatív elmédben, betegség.


Helyedben segítenék neki, pszichológusa elég csíra. Én ilyebeket egy hét alatt véglegesen gyógyítom ki problémákból.


Írj rám s segítek neki.

2017. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es, köszönöm lehet teszek egy próbát :) 2-es...hát nem hiszem hogy egy hét alatt gyógyítani lehetne, de azért ki tudja. Mindjárt írok privit :)
2017. ápr. 2. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Azt mondják, hogy a szex gyógyítja a lelket.
2017. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom, de az irasai alapjan an Red Vixentol tartok :)

Ha tenyleg pszichologus vagy, hogy is szol a mondas? Orvos, gyogyitsd magad? :) :)

2017. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért zavar ez? Hogyha beszélgetek a haverjaimmal, én nem is figyelek oda másra.
2017. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 AnDrÁs_HuN válasza:
egyszerű! férkőzz a közelébe,hogy bízzon benned,aztán faggasd ki a dolgairol,problémáiról,és ha kibeszélte magát,felszabadultabb lesz,könnyebben barátkoós.
2017. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
próbálj közeledni hozzá. ne legyél túl nyomulós mert lehet hogy zavarná. bár megértem hogy fura. főleg ha a bátya skrizofén. elég gáz lehet. ha valamennyire összebarátkoztál vele akkor próbálj finoman utalni ezekre a dolgokra. ja és ne félj tőle.
dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!