Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért sikoltoznak, üvöltöznek,...

Miért sikoltoznak, üvöltöznek, dobálóznak és flegmák az osztálytársaim? Minek tudható be a deviáns viselkedésük? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
17 vagyok, harmadszorra vagyok elsős de nem a rossz jegyek miatt, kicsit hosszú de lényegtelen. Az osztály átlagkora 15 év, simán be lehet tudni ennek a hülye viselkedésüket de engem és a párom(osztálytársam) a halálba kergetnek vele. Sokan vagyunk az osztályba, a kis ri***cok teli torokból sikoltoznak(nem, nem üvöltenek, egyszerűen sikítanak) meg kiabálnak MINDEN szünetbe! Egymással is, a fiúkkal is, a fiúk kiabálnak meg dobálják egymást, beszarás, mint a fogyatékosoknak fenntartott iskolákba! Sokszor az órákon is ez megy, nincs olyan óra ahol full kuss lenne, amikor szökőévente van pár perc csend, már eskü zavarja a fülemet. Egy tanárom tanított kisegítőbe, azt mondta, hogy ott 1000x nagyobb a fegyelem. Pedig szakgimnazista vagyok!! Néhányan flegmák velem, de nem vészes, én is úgy állok hozzájuk. Sokmindenkivel elhülyéskedek én is, van akit már 10 éve ismerek, itt nem is ezzel lenne a baj. Egyszerűen utálok néhány embert, ráadásul képtelenek normális ember módjára viselkedni, nem tudom mitévő legyek. Szinte senkit nem buktatnak év végén, szóval még a lemorzsolódás sem jöhet szóba, az osztályváltás szintén kizárt, így is neccesen vagyok bent ebbe az osztályba. Mit tehetnék? Nem lehet velük beszélni mert leszarják, mindig miattuk szo**nk a röpdogákkal, ők harcolják ki az osztálynak a deviáns viselkedésükkel és senki nem tesz semmit. Az osztályfőnök tehetetlen, én meg nem járhatok minden reggel egy levél Xanax-al iskolába! Ti mit tennétek? Szerintetek én mit tehetek?

2017. máj. 23. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Tombolnak a hormonjaik, tele vannak energiával, amit képtelenek normálisan levezetni. Ez ellen te sajnos nem tudsz mit tenni, ezt a szüleiknek és nekik kellene megoldaniuk.

Szünetben ha megoldható, ne maradj bent a teremben, menj ki az udvarra, menj le a büfébe, akárhova, csak legyen 10 perc nyugid. Órákon pedig próbálj a tanárra koncentrálni.

A suliváltás nem jöhet szóba?

2017. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon, ez a "last chance" osztály, ide is úgy kerültem, hogy megszűnt az a szak amin voltam, vagyis átalakult. 35en vagyunk, mert 2 szak került egy osztályba, emiatt hál'Isten sokszor külön vagyunk, akkor egy fokkal jobb a helyzet. Kénytelen vagyok itt maradni. Tudom, pár hónap és 18 vagyok, tök más így mint 15 évesen, de akkor is katasztrófa... Én is voltam ennyi idős, én is balf**z voltam, de könyörgöm, nem ennyire! Elkényeztetett kis dísz-tinirib**cok meg divatfiúk akikről szó van főleg, kur**ra nem foglalkoznak velük otthon. Talán jövőre kicsit nyugisabb lesz a légkör, ez az utolsó reményem.
2017. máj. 23. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás, nem lehet könnyi ennyi idióta között. Én elküldeném őket Indiába gyapotot szedni, az segítene rajtuk. A spektrum TV-n volt egy műsor, ahol deviáns, elkényeztetett hülyegyerekeket elküldtek Indiába, ahol megtanulták a leckét, mintha kicserélték volna őket, úgy jöttek haza.
2017. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Alacsony IQ, libretard szülők. ;)
2017. máj. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a "Világ legszigorúbb szülői" voltak azok? :D Én csak simán belelőném őket az árokba szépen sorba, sajna ezt nem tehetem meg. :c
2017. máj. 24. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez volt a címe.
2017. máj. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!