Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolás lányok! Tesiöltöz...

Középiskolás lányok! Tesiöltözőben mennyire vetkőztök le egymás előtt?

Figyelt kérdés
15 éves, 9.-es lány vagyok, és elég fura hogy a tesiöltözőben van olyan osztálytársam, aki teljesen szégyenlős, és nem mutatkozik előttünk még fehérneműben se. Viszont vannak akik egyáltalán nem szégyenlősködnek, és átveszik a melltartójukat is sportmelltartóra, úgy hogy közben egyáltalán nem takargatják magukat. (Főleg ugye azok akiknek nagyobb a melle. Én meg pl átveszem a melltartóm, de közben a fal felé fordulok hogy ne lássanak annyira. Lányok, nálatok ez hogy zajlik?

2018. márc. 8. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Én a sima tesiórákra nem cseréltem sportmelltartót, csak amikor edzésem volt. Akkor viszont én is a fal felé fordulva vettem át, lehetőleg akkor, amikor még alig voltak az öltözőben.

Viszont volt olyan osztálytársam, aki egyszer elkezdte mutogatni az intim testtáját is, mert leborotválta és mindenkinek meg kellett nézni.....-.-

2018. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk mindenki a maga dolgával foglalkozik, nem nézzük a másikat, ha éppen öltözik. Emellett sokan még a melltartójukat sem cserélik le. Uszodai öltözőben pedig mindenki kabinban öltözik át, vagy a mosdóban.

19/L

2018. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is voltak olyan lányok, akik bementek a mosdóba, zuhanyzóba öltözni (bár ez részben a helyhiány miatt is volt, akkor már olyan mindegy, hogy ott öltözik vagy az öltöző közepén a földön) meg takargatták magukat, más meg össze-vissza rohangált bugyiban és melltartóban. Olyan is volt, aki nem zavartatta magát (bár inkább fiúk) és az osztályteremben is átöltözött mindenki szeme láttára, pl. ünnepség után az ünneplőből normál ruhába. Úgyhogy változó, hogy ki mennyire szégyenlős. Mi semmit nem csináltunk tesi órán, szóval semmi szükség nem volt sportmelltartóra, úgyhogy azt nem is cserélt senki. Viszont én is befordultam volna a fal felé, hogy legalább ne mutogassam direkt mindenkinek. Bár normálisan át lehet öltözni, mert úgysem nézi senki, mindenki más is öltözik és azzal van elfoglalva. Viszont nyilván az ember akaratlanul is látja a másikat, ha nem csukott szemmel öltözik :) , szóval nem kell vele foglalkozni.
2018. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Nekem F-es mellem van, sose takargatom. Élvezem is, hogy irigykednek :)
2018. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, mielőtt nagyon elszállsz magadról, csak közlöm, sok embernek nem tetszenek a lógós tőgyek :)
2018. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Csak közlöm, hogy nem lóg :)
2018. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk nemigen volt szükség melltartó cserére, szóval ilyesmi nem volt, csak mindenki átvedlett, és kész.

Utolsó, nem kekeckedésből mondom, de én nem irigyellek. Ekkora mellekkel elég durva gerincproblémáid lehetnek majd, arról nem is beszélve, hogy nehéz megfelelő méretű ruhát találni.

2018. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

"Utolsó, mielőtt nagyon elszállsz magadról, csak közlöm, sok embernek nem tetszenek a lógós tőgyek :)"


Én meg közlöm, hogy lóghat is, a méret a lényeg.

Egy férfiállat. ;)

2018. márc. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
A nagy férfiállat, aki a középiskolás lányok öltözködési szokásaira cibálja magát.. :D hagyjál már, kacsingass a goldengate oldalon, te balfszjankó :DD férfiállat sírok :D
2018. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk mindenki az öltözködéssel van elfoglalva, szóval senki sem azt nézi, ahogy vetkőzik a másik. Vannak szégyenlősek persze, de kb. mindenki a fal felé fordulva veszi le a felsőt. Sportmelltartót senki sem hord rajtam kívül, de én meg már eleve abban megyek suliba, szóval nekem se kell levetkőznöm teljesen. Gyorsan átöltözünk, senki sem szokott fehérneműben szaladgálni :D

Szintén F-es méreteim vannak, de én speciel nem mutogatom senkinek, főleg nem kérkedek vele O.o A mellmérete mindenkinek a magánügye, és senki sem tehet arról, hogy milyen a genetikája. Bár, legjobb tapasztalataim szerint a srácok többsége az apró, kerek, feszes melleket szereti, és nem a tejcsárdákat :D Persze, ízlések és pofonok hogy kinek mi jön be. (A nagy mell egyik hátránya hogy lóg, ezt még úgy ahogy korrigálni lehet egy jóféle melltartóval. A másik dolog, hogy ha sportmelltartó nélkül akarnál futni, akkor pattogni fog, ami egyrészt zavaró és kínos, másrészt fáj is)

Visszatérve a témához, nálunk sose volt hogy tetőtől talpig levetkőztünk volna. Négy iskolába jártam eddig, de ez mindenhol így volt. Ha valaki szégyenlősebb, akkor félrevonulhatott nyugodtan átöltözni, vagy megoldotta a fal felé fordulással.

2018. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!