Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Reggeli rutin? Sziasztok,...

Reggeli rutin? Sziasztok, nektek mi a reggeli rutinotok? Hánykor keltek? Hányra kell suliba mennetek? Miben mentek? Szerettek suliba járni? És mit csináltok ha suliután hazajöttök? Mi az délutáni/esti rutinotok?

Figyelt kérdés
ha szeretnétek leirom az enyémet is majd , köszi a válaszokat előre is ^^. 16/l

2018. szept. 10. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felkelek... Kave cigi aztan wc. Befekszem a kadba furdok meg netezek ugy fel orat es par ora mulva reggelizek csak.
2018. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
értem :) ^^ várom további válaszaitokat
2018. szept. 10. 15:03
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Én 3/4 7-kor kelek suliidőben. Közel lakom az iskolához és nekünk negyed 9-kor kezdődik az első óránk, így elég 8-kor elindulnom, de nekem kell egy óra az elkészüléshez, ezért nem később kelek. Felkelés után bemegyek a fürdőszobába, felöltözöm, megmosom az arcom, utána elkészítem a sminkem, megfésülködöm, ezután reggelizem valamit, ha este nem pakoltam össze a táskámban, akkor összepakolom, fogat mosok, telefonozok, aztán, ha indulni kell, felveszem a cipőmet, pulcsit, kabátot (ha hidegebb van, nyilván nem most:D).

A suliba járással kapcsolatban vegyes érzéseim vannak. Magát az iskolámat szeretem, szeretem a tanáraimat, az osztályommal sincs bajom, de mondjuk nem egy tökéletes osztályközösség a miénk és az iskolából nincsenek is barátaim, csak 1-2 haver. A tanórákkal sincs bajom, 1-2 tantárgyat utálok, na az kín szenvedés, van, ahol elvagyok és van, amit szeretek, ott gyorsan telik az idő. Szóval néha szeretek iskolába járni, néha nem.

Amikor hazamegyek, általában eszem valamit, utána pihenek egy kicsit, ez alatt videókat nézek, gépezek, telefonozok vagy zenét hallgatok. Utána tanulok, leckét írok, nyelvet tanulok. Ha a tanulás megvan, akkor van, hogy elmegyek valahova anyukámmal, például lemegyünk a boltba vagy elugrunk valahova, vacsorázunk, utána este tévézem, ha éppen megy valami, amit szeretek, elmegyek lezuhanyozni és nagyjából ennyi.

2018. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat , szeretnék még többet olvasni :D irjatok bátran ^^
2018. szept. 10. 15:14
 5/13 anonim ***** válasza:

Suliidőben kb. 6:30-kor kelek. Kávézok, ha kell kaját csinálok napközbenre, majd nagyjából 7:20-ig zenét hallgatok. Aztán fogmosás, fésülködés, felöltözés, majd 7:40 fele elindulok a kétpercre lévő suliba. De ha tesivel kezdünk (idén heti kétszer), akkor előbb megyek, mert egy másik suliban tartják nekünk a tesit.

Délután hazajövök, ebédelek, pihenek egy kicsit, majd tanulok, aztán többnyire estig a laptopomat nyúzom, zenét hallgatok és hobbiszinten írok :) este 8 körül fürdök, 9 fele már az ágyamban youtubeozok vagy zenét hallgatok, és általában 10 fele már alszom.

16/L

2018. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Leirjam az enyémet? :D
2018. szept. 10. 15:36
 7/13 A kérdező kommentje:
5 ös válaszolónak szintén nagyon köszönöm^^ várok még válaszokat jó sokat :D egyépként akkor van bennünk közös kedves 5-ös válaszoló én is hobbiszinten irok történeteket, könyvet :)
2018. szept. 10. 15:43
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

attól függ hányra megyek de általában egy órával suli kezdés előtt kelek. Az első órámat kinyomom, alszok 10 percet a másodikra már felkelek és telefonozok egyet. Utána felöltözök, elmegyek a fürdőbe stb. Néha reggelizek néha nem, teszek magamnak vizet s ilyenek. Aztán írok haveromnak egy smst hogy kések ha jön busz menjen (mert általában mindig késésben vagyok és nagyon egymás után vannak a buszok), cipőt húzok, veszem a táskám, bedugom a fülhallgatóm s szaladok a buszmegállóba.


Suli után haza vonszolom magam, egy kicsit telefonzok és átöltözök, eszek, tanulok s kb 8, fél 9ig laptopozok (zenét hallgatok, filmezek, beszélgetek stb). Utána vacsi, fürdés, még egy rész a sorozatombol s általában 10 és 11 között lefekszek aludni

2018. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Gimibe járok

6:30 felkelek aztán eszek egy két falatot fogatmosok feloltozok, hajvasalás és bepakolom a kajamat

7:30 lemegyek a buszmegállóba majd 35kor jön a busz és elmegyek suliba (az a jó h pont a sulinal rak le)

7:50re kell beérni akkor csengetnek be

Általában farmer meg póló az összeállítás (persze mindennap másik pólóba megyek) vagy ha rosszabb idő van pulcsi/kabát.

Igen szeretek suliba járni jobb mint az általános sokkal és jofejek a tanárok/osztalytarsak viszont tanulni kell


Vagy fél 2kor érek haza vagy (általában, de van amikor sportkor van akkor 4 fele) fél 3kor aztán eszek, tanulok (általában írásbelit csinalokl) bepakolok másnapra és pihenek.meg néha be kell segiteni otthon

17-18 fele szoktam vacsorázni aztán egy kicsit tanulok és beszélgetek anyummal

19-20 elmegyek fürdeni, lefekszek nyomkodom a telefonomat, zenét hallgatok, tv nézek majd kb 22 fele elalszok.


Egyébként nyilván változik függ a tanulni valoktol meg attól h milyen kedvem van. 16L

2018. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szintén nagyon hálás vagyok a 8-9 válaszolóknak ! :) szeretnétek hogy én is leirjam? de azért irjatok még <3 ^^
2018. szept. 10. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!