Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ajándekot vegyek a...

Milyen ajándekot vegyek a felkészítő tanáromnak?

Figyelt kérdés

ÁSZÉV versenyen sikerült megszereznem az első helyet és ezt szeretném megköszönni a tanáromnak.

Nagyon sokat segített, még szabadidejében is és meg akarom hálálni a munkájat. Én egy konyvre gondoltam, mert tudom, hogy szeret olvasni. Vennek melle meg esetleg egy csokit vagy egy virágot, es ezt egy díszes kis táskában adnám oda neki. Szerintetek? Ha esetleg ez nem jo tudnátok javasolni még valamit? Előre is köszönöm!



#Tanár-diák-ajándék-könyv-virág
2019. ápr. 12. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szép gesztus! A könyv jó ötlet,csak fennáll az a lehetőség, hogy olyan könyvet veszel ami megvan neki.Meg jó ilyenkor ismerni az illető érdeklődési körét is.A desszert virág is jó ötlet.Ami még az ajándékok közül szép lehet határidő napló+ minőségesebb golyóstoll.
2019. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tuti van olyan könyv, ami érdekli és nincs meg, nem olvasta, akkor jó ötlet.

Esetleg könyvutalvány is jó lehet, bár én nem szeretem az utalványokat, olyan, mintha pénzt adna az ember. De egy sokat olvasott embernek biztosabb, mint könyvet venni.


Esetleg egy könyvtáska, textil könyvborító, kézműves könyvjelző betalálhat még.

Csoki szerintem mindig jó. Még ha nem is szereti, a család megeszi (ne legyen alkoholos!), vagy a tanáriban elnassolgatják.

2019. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!