Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok akkor, ha...

Ti mit gondoltok akkor, ha kiderül, hogy egy 30 éves csinos, kedves, értelmes, jó humorú, sportos, sokszínű, emberileg is nagyon korrekt és figyelmes lányismerősötöknek évek óta nincs párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Furának/bolondnak tartanátok?


Az egyik ismerősömről most derült ki, hogy évek óta nincs senkije. Én nagyon meglepődtem, mert azt hittem, hogy ha barátja nincs is, azért vannak udvarlói. 35F.


Lécci, nemet és kort is írjatok.


2019. okt. 20. 17:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
4%
Azt hogy kamuzik. Tuti dugja valaki. Gondolom nincs sok tapasztalatod a nôkkel.
2019. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Mi ebben a fura? Lehet hogy ő szingli szeretne lenni vagy nem áll le akárkivel. Megértem. Vagy lehet olyan gondja is, amivel nem dicsekszik az ember!
2019. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Talán csak szimplán nem ismered Őt rendesen. En két dolgot valószínűsítenék.

1. Valójában VAN valakije, csak valamilyen oknál fogva nem köti az orrodra. Nem akarja, hogy tudj róla.

2. Valóban nincs senkije, de Ő igy érzi jol magát, amihez senkinek semmi köze. Sok szingli lányt ismerek, 25-től fölfele, akik így boldogok, mert így tudják kiélni magukat, így tudják építeni a jövőjüket és még megannyi ezer indoka lehet ennek.


Egy biztos: ha valóban olyan a hölgy, amilyennek leírtad, 100%, hogy nem marad örökre szingli.


Üdv

Egy 24 éves lány, aki 1 évig titkolta a párkapcsolatát ;)

2019. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Te mit gondolsz akkor, ha kiderül, hogy valaki bele akarja ütni az orrát a magánéletedbe???
2019. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
semmit
2019. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem érdekel. Mellesleg nekem is volt ilyen barátnőm, sokkal csinosabb volt, mint én stb. stb, még sem volt barátja. Egyrészt azért, mert túl nagyok voltak az elvárásai, másrészt valami nem volt okés az önbecsülése kapcsán, a volt tanárjával kavargatott titokban
2019. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
Elég sok ilyen fiatal lányt ismerek. Az instagramm tele van velük, csinosan mosolygósan állnak a képeiken (Amit valószínűleg barátnő készített) es alig várják hogy minél több pozitív visszajelzést kapjanak rá, annyira ki vannak éhezve az elismerésre...
2019. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%

Ő dolga, engem az sem érdekel, ha 20 évesen nincs valakije, az sem, ha 50 évesen.

Tudod... van SAJÁT életem, nem kell máséval foglalkoznom. :)

Neked is ajánlom. Tök jó dolog.


25/N

2019. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy nincs,minden nőnek van bikája.
2019. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, sok ember él egyedül. A párkeresés senkinek sem egyszerű, és nem mindenki fog leállni csak azért bárkivel, hogy legyen mellette valaki, nem mindenki kapcsolatfüggő.
2019. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!