Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire gáz az, ha egy csávó...

Mennyire gáz az, ha egy csávó bejön hátulról úgy, hogy még nem láttam az arcát de vonzódok iránta?

Figyelt kérdés

Szóval amikor leszálltam a vonatról előre engedett, de nem mertem megnézni az arcát.

Ezután egy síkban mentünk a suli felé és megjegyeztem, hogy néz ki hátulról (sapka, táska, kabát) Tudom, hogy a sulimba jár, mert előttem ment be, de nem merek semmit se kezdeményezni. Egyszer ment előttem a vonathoz pár nappal az események után. Szerintem ez egy égi jel, hogy mindig a közelemben van amikor a vonathoz vagy vonattól megyek.



2020. febr. 7. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2020. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nők esetében ez hangzik úgy, hogy "hátulról liceum, elölről múzeum".
2020. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
:)
2020. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Túlságosan élénk a fantáziád, Alice. De ez nem Csodaország. ^_^
2020. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Blade Bone ***** válasza:
Hát eléggé gáz, mert így mindig csak menni fogsz a vonat után, amit nem érhetsz el a saját hibádból. Ebbü nem lesz lamúr.
2020. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A fejforáját, testalkatát a hajszinét, a frizuráját (arcszőrzetét, ha van), az öltözködési stilusát, a mozgását, és tudat alatt a kémiáját, a feromonjait igy is érzékeled. Gyakorlatilag mindent, az arcvonásain és a tekintetén kivül.


Szóval nem is annyira gáz ez.

Ráadásul, mivel valószinüleg mindez klappol, egy olyan arcot képzelsz hozzá, ami feleszi az i-re a pontot.


Nekem is volt hasonló, igaz csak filmben. Egy jó alakú, szép fejformájú, vonzó hajszinű, szépen nyirt hajú srác ült egy bárpultnál, háttal a kamerának. Nagyon hasonlitott hátulról egy srácra, akit a való életből ismertem, és évekig tetszett. Biztos voltam benne, hogy a filmbeli pasi is egy félisten, és drukkoltam, hogy legyen nagyobb szerepe is a filmben egy statisztaszerepnél.


Nos, ő lett végül a férfi főszereplő, de mikor előről is mutatták, nem hozta a várt jóképű figurát, de akár hozhatta is volna. :) 50-50%

2020. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*fejformáját
2020. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Btw már láttam az arcát is és most jobban tetszik mint eddig és meghalok.
2020. márc. 4. 17:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, aztán szemből kiderült, hogy egy nálam idősebb, 55+os fickó... Hátulról egyáltalán nem látszott.
2020. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!