Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van még itt valaki, aki...

Van még itt valaki, aki hozzám hasonloan teljesen érdektelen, unalmas, semmilyen? Annyira senki, hogy a sajat családja is lekoptatja?

Figyelt kérdés

Nincsenek baratai, senkivel sem talalja a kozos hangot, mindenki lekoptatja, meg a szulei, testverei sem kivancsiak ra.

Nincs harag, vagy valami regi vita vagy ilyesmi a hatterben, ha peldaul anyukammal beszelunk gyakoriak a kinos csondek, latom, hogy ugy csinal mintha mennie kellene valahova, keruli a tarsasagomat, olyan erzes mintha valami lepras vagy fertozo beteg lennek.

Van meg itt valaki, akire tenyleg a szo szoros ertelmeben a kutya sem kivancsi?

23/L


2020. jún. 4. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Jelen. 24/L
2020. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

yass girl

Annyi, hogy anyuval legalább imádjuk egymást, de úgy azon kívül nem sok szociális életem van xD

én már megszoktam, ez van

24/L

2020. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%

igen, én. Csak én férfi vagyok és nincsenek barátaim, ellenben barátnők és lányokkal sosem volt bajom. De mivel egy rossz lányt találtam meg aki viszont csak gyereket akart tőllem semmi mást így most én is ebben vagyok csak még a családomat is elveszítettem.

31/f

2020. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

En ezt keptelen vagyok megszokni.

Eddig az volt a kepzeletemben, hogy mindegy mi tortenik, a csaladom legalabb ott van nekem, peldaul anyukam.

De ahogy telt az ido, epp az ellenkezojere jottem ra.

Ez borzaszto.

2020. jún. 4. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Jelen, 20/f
2020. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg rossz ha az ember teljesen egyedül van, amiket te leírtál, hogy szerinted unalmasnak tartanak. Nos magamról én is pont így vélekedek, csak az a baj, hogy én más embereket is unalmasnak tartok, nem veszem az energiát sem, hogy megismerjek valakit, vagy mélyebb barátságba kezdjek.
2020. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

23 éves csajként nem tudom elképzelni hogy a kutya sem kiváncsi rád


fiúként ugyanez, na az lenne az igazán kemény dió

2020. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miert lettem lepontozva?
2020. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!