Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek túlzás az ha egy...

Szerintetek túlzás az ha egy egyetemista lány egy-egy péntek esti iszogatós összejövetelen megiszik 4 korsó sört?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha azt mondom, hogy igen, akkor már csak 2-t fogsz meginni?

Mi értelme alkoholt inni?

2020. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ milyen gyakran, évi néhány alkalommal szerintem belefér, különösen abban az esetben, ha nem lesz tőle részeg. Havi szinten soknak gondolom.


Mondjuk én évek óta nem iszom, így lehet szigorúbban ítélem meg a kelleténél.

2020. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
#2-es vagyok. Az lemaradt, hogy régen engem már 3-4 doboz erősebb sör is teljesen ki tudott ütni, ami alatt hányást kell érteni, egy alkalommal járni is alig tudtam miatta.
2020. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem lesz tőle semmi baja, akkor nem túlzás. Ha esik-kel, gázosan viselkedik, kihányja, akkor túlzás.
2020. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
4 korsó egy 20 év köröli lánynak még egy-egy alkalommal is "kissé" túl van a határon.
2020. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

havonta egyszer kocsmázok, akkor lecsúzszik majdnem ennyi, de hosszú az este, szóval nem egyszerre vedelem be.

23 L

2020. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Mivel én nem iszom, ezért egy is sok. De hogy egy random egyetemista egy random kocsmában mennyit iszik, az irreleváns számomra, mert nem fogok vele kocsmázni.
2020. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez nem túlzás. Ha én megyek kocsmába akkor ez általában a minimum. Persze gondolom ezt nem 1 óra alatt iszod meg, akkor persze necces lenne. De ha nem vagy tőle rosszul vagy nem vagy láthatóan részeg, akkor te magad is tudod hogy ez belefér.
2020. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Néhány hete már bővebben írtam, most csak a sört veszem figyelembe, egy cseh nyelvű, nőknek szóló, magazin után:

Egy egészséges, optimális BMI-vel rendelkező egyénnek az optimális mennyiség

- nőknek: 0,2-0,4 l/nap, 3-4-szer egy héten, azaz 0,6-1,6 l/hét,

- férfiak: 0,3-1,0 " 3-4-szer " 0,9-4,0 "

Forrás: žena.cz

2020. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Néha úgy érzem hogy a közel keleten élünk, annyira ellenőrizve van a nők minden lépése. Ha akarsz valamit, csináld meg. Szerinted egy férfi idegeskedik ilyenek miatt? Kvára nem.


Ha meg nem rólad szól a kérdés, hanem te nézel rossz szemmel egy ilyen nőre, törődj a saját életeddel.

2020. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!