Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezelnétek ezt a...

Hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Egy lányról van szó. Discordon ismertem meg 2 napja egy szerveren. Az imént elmondta nekem hogy milyen jól élnek, és a szülei mindent megvesznek neki, és nem érzi jól magát e-miatt. Ennyi röviden tömören. Meg az életéről mesélt mindenféle szomorú dolgot. Egész végig csak egy "mhm" jött ki a számon. Semmit sem tud rólam. Ő egy tinédzser. Évente telefoncsere, minden amit akar megkap. Nem igazán tudom mit kezdjek ezzel.
2020. júl. 6. 02:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Különben nem értem a kérdést. Mért kellene kezdened ezzel bármit?

2020. júl. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Járj vele

Ha már ennyire tele vannak, hogy minden évben megkapja a legújabb IPhone-t meg megkap mindent akkor talán neked is csöppen le ott valami,talán egy jól fizető munka

Ez is az előrejutás egyik könnyebb formája az életben, még mindig jobb mint 60 éves öregasszonyokat toszogatni ugyanezért

2020. júl. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszer volt ilyen gazdag pitsa barátnőm, de soha többet nem kéne.

Soha semmi nem volt neki elég, soha semmit nem tudott értékelni, nemcsak anyagiakat, hanem úgy általában véve.

2020. júl. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mégis mit kellene kezelni rajta? Két napja ismered. Kicsit dicsekedett, felejtsd el.

Nekem is volt itt ilyen ismeretségem. Bár nem vagyok benne biztos, hogy nem csúsztatott kicsit a lány. Ment a felvágás bizonyos anyagi dolgokra, de más területen meg kilógott a lóláb.

2020. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy mas mondta, miert kene kezdened barmit? Hagyd, nem vagytok egymasnak tarsasag ezek szerint.
2020. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, milyen társaságra gogndolsz pontosan? Nem tűnt úgy mintha csak felvágni akarna mert másképp tett volna szerintem.
2020. júl. 6. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!