Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nőket edzőteremben férfiak...

Nőket edzőteremben férfiak tényleg folyton zavarják?

Figyelt kérdés
Szóval tényleg nehéz edzenetek mert pasik folyton ismerkedni akarnak? Mennyire jellemző ez?

2020. aug. 11. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tapasztaltam, de én csak csoportos órákra mentem edzőterembe eddig pár alkalommal, ott nincs lehetőség ilyesmire.
2020. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

# 1


Ja de gondolom te crossfitre vagy ilyesmire jársz? Mondjuk ott is volt már hogy lányok szóltak hogy nem edzenek a pasikkal mert állandóan mögéjük állnak nézni a feneküket.

2020. aug. 11. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Talán egyszer vagy kétszer botlottam olyan emberbe, aki amúgy sem komolyan edzeni járt oda és leszólított valamivel, ee egyébként sosem zavartak. Pedig rajtam azért már látszik az edzés és máshol elég szép számmal nyomulnak rám. De ott szerencsére inkább a sporttársi viselkedés dominál, nem a más testi adottságain kéjelgés vagy épp cseszekszés. Ezért is szeretek odajárni.
2020. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 3


Velem meg éppen az van, hogy a nők jelzik szemkontaktussal finoman hogy ismerkednének. Pedig én ki sem vagyok gyúrva igazából.

2020. aug. 11. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte sosem tapasztalom, lett pár pasi akivel szoktam ott beszélgetni, de inkább csak ilyen futó szinten. A többség nagyon kedves, normális.
2020. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még mindig többen vannak, akik edzeni járnak oda és nem szerepelni.
2020. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én koedukált edzőterembe jártam, de ott szerencsére nem volt ez tapasztalható. Mondjuk nem is vagyok jó nő, lehet emiatt. :/
2020. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
En jarok terembe pasik koze edzeni. Szoktunk mindig beszelgetni. Nezik a testreszeim,mert szepek. Nezzek csak,annal tobb helyem marad edzeni . Megszoktam mar,h neznek. 😂
2020. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jellemző a dolog. Persze, vannak olyan arcok, akik mindenkivel haverkodnak és ezzel szerintem nincs is probléma. Én is jártam már pár teremben és volt olyan, ahol 1 hónap után megszoktak és tök normálisan szólt 1-2 ismeretlen, de törzsvendég, hogy szerintük csinálhatnám még ezt a gyakorlatot is, vagy azon úgy tudok nehezíteni. Ez így korrekt volt, ők a csajoknál is ezt csinálták. Aztán, ha a csajok nyitottak voltak, akkor azért lett több is.

Amúgy nekem az volt fura, hogy egyáltalán nem vagyok kigyúrt, csak az alapok voltak rajtam, viszont 2 lány is leszólított. Ilyen máshol még nem történt...

2020. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!