Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lenne a legmegfelelőbb...

Mi lenne a legmegfelelőbb köszönési forma ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Egy egy perces bemutatkozóvideót kell készítenem magamról egy szakkollégium miatt, és nem tudok túljutni a köszönésen. A követelményeikből nekem az jött le, hogy egy nagyon is komoly programról van szó, szóval holtbiztos hogy nem kezdhetem sziával, vagy hasonló tegeződésekkel. Napszak szerint köszönteni sincs értelme, mert nem tudom mikor nézik meg a videót, nem élő beszélgetés. Végül az üdvre gondoltam, egyéb vélemények?

2020. szept. 28. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Jonapotkivanokxyvagyok
2020. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Üdvözlök mindenkit
2020. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdhetnéd úgy is:

Mindenkinek Szép Napot!

(Így mindegy, mikor nézik meg, és még ha este, akkor sem fognak rajta fent akadni - szerintem.)

2020. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2!
2020. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És lezárásnak, elköszönésnek mit javasolnátok? A köszönöm a figyelmet? További szép napot kívánok?
2020. szept. 29. 00:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszöntök/üdvözlök mindenkit


A videó végén pedig köszönöm, hogy megnézték/megnéztétek, remélem, találkozunk személyesen is.

2020. szept. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Normális körülmények között tökéletes elköszönés lenne hatos, de az egész félévem online lesz, szóval a személyes találkozásra esély sincs. Esetleg egy "remélem találkozunk az online interjún" de ez már rámenősnek hat.
2020. szept. 29. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!