Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg drága az Aréna Pláza?...

Tényleg drága az Aréna Pláza? Úgy vettem eszre teli van drága üzletekkel. Eddig kétszer voltam..

Figyelt kérdés
Csak én látom így vagy tényleg?
2020. dec. 30. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinte ugyanazok az uzletek talalhatoak meg ott is, mint pl.a Westendben. Minden helyen van nehany dragabb bolt, de egyik sem burzsujplaza.
2020. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos pláza. Van bolt, ami drágább, mint az átlag, pl. Peek & Cloppenburg, de annak is van másik megfelelője máshol (Van Graaf). Sportsdirect viszont sport cuccokban talán olcsóbb, mint máshol.
2020. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem drágább, mint más plázák.
2020. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, kinek mi a drága.

Amúgy meg különböző márkák és üzletek vannak az üzletsoron, van, ami a maga kategóriájában olcsó / megfizethető (pl. Rossmann), meg ami luxibb (pl. Estée Lauder, hogy szépségápolásnál maradjunk).


Nyilván, akinek a turkáló meg a kínai piac a szintje, annak drága lesz benne minden, de azok a többi plázából is csak azt tartják megfizethetőnek, ahol van Háda.

2020. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Semmivel sem drágább mint pl a west end , de mondjuk a duna plázánál minimálisan egy hajszálnyival drágább bár a dunapláza szerintem budapest legolcsóbb plázája szerintem, gondolom a kevesebb bérleti díj miatt , de tényleg csak minimális a külömbség ,ja és a west end a legdrágább ,de nem csoda hisz ott magasan a legdrágábbak a bérleti díjak
2020. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
beestem az első bótba, hát mondom jó ez a lájtos kabát, mennyi lehet, drága nem lehet mert elég egyszerő, erre 40ropy XD ja tommyhilfiger, nézek odébb 199ezer ja hogy ez hugo boss asszem vagy valamelyik amerikai márka, na onnan most kifordultam, de van még egy két ilyen üzlet. Jó hát márkásak megkérik az árát, de nem tudom érdemes-e ennyit befektetni kabátba. A többség úgy láttam inkább csak nézelődött, elég sokan voltak.
2020. dec. 30. 17:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6: Akkor az pont a Peek & Cloppenburg volt. :) Ott vannak elég drága dolgok, főleg az emeleti részén. Cserébe olyan dolgokat árulnak, amikhez kb. máshol nem jutsz hozzá sajna.
2020. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja meg ház van a starbucks ami biztos cefetdrága, meg lehet a kajáldék kicsit drágábbak, de a meci vagy a sportsdirects biztos egységen van vagy a mediamarkt, csak van pár menőbb márka is..
2020. dec. 30. 17:05
 9/13 A kérdező kommentje:
*hát bocs
2020. dec. 30. 17:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát jó én már vagy 3 éve nem hordok sima kabátot csak ilyen bomber dzsekit kb 15 20 ezrekért szoktam venni van több fajta és színű nekem ,amúgy is enyhék a telek meg nem is szoktam melegen öltözni
2020. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!