Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan vegyem rá magamat hogy...

Karuczka Emma kérdése:

Hogyan vegyem rá magamat hogy elrejtsem az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar hogy mindig elbőgöm magamat! Nagyon gáz, hogy a társaságban én még az idősebbek között vagyok, mégis úgy látszik, hogy a leggyerekesebb lennék. Úgy játszódik le ez mindig, mintha én lennék tipikusan az a "sosem fogod megérteni az én fájdalmamat!" ember. Pedig teljesen tisztában vagyok azzal, hogy másoknak is ugyanolyan rossz mint nekem. Mindig én vagyok az aki bőg! Hogyan tudhatnám ezt leállítani magamba?


Gyorsan hozzá szeretném tenni: Rájöttem hogy a sírást legfőképp dühlevezetésként használom (mint pl: egyesek a vágdosást vagy ilyesmiket)


Más dologgal szeretném, viszont olyannal amit az adott pillanatban rögtön használhatok, mert akár 10 másodperc alatt is teljesen összetörök...


Kérlek valaki segítsen!



2021. márc. 17. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem baj, ha érzelmes vagy, de azért mindenen ne sírj. Önuralom kell hozzá, ami egyik napról a másikra nem fog kialakulni.

Dühlevezetésnek az edzés nagyon jó.

2021. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresd az iskolapszichológust, hátha vagy online vagy személyesen fogad. Nem csak a sírással van itt baj, valamiért nagyon rosszak a lelki körülményeid, rendbe kéne hozni.
2021. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ha elrejted az érzéseidet. Rajtam is mindig azt látják hogy mindig jó kedvem van mert ilyen mosolygós vagyok. De ez nem helyes. Jobb ha az ember nem tartja vissza az érzéseit
2021. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erősítsd az idegrendszered! Szedj MagneB/-ot, PolyB-t, multivitaminokat!
2021. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!