Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kezdem megszokni és elfogadni...

Kezdem megszokni és elfogadni a magányt! Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Nem tudok ell járni sem sportolni sem ismerkedni. A virus helyzet miatt nincsenek barátaim de még párkapcsolatom sincs.(most 4.hónapja hogy véget ért. Amivel az a probléma hogy nem tudom elterelni a gondolataim és mindig egy személyen kattog az eszem. Vagy épp a múltamon)) Egyedül élek,munkámban is egyedül játszok szerepet. És öszintén szólva nem is látok sem ismerkedésre sem párkapcsolatra lehetőségre szert tenni.

Sportok hobbik is ki maradnak igy ugye.

Ilyen helyzetben a nap nagy részét itthon posadok :( Ti mit tesztek vagy tennétek ilyen helyzetben hogy le kössétek magatokat ?? Hogy ne mindig a múlton vagy más eléggé "le lombozó"dolgon járjon az ember esze ???


2021. márc. 21. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem a covid miatt nincsenek barátaid, úgy érzem.


Sportolj:futás, bicikli

Tanulj valamit online: nyelv, tanfolyam.

2021. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyere el velem sétálni-kirándulni,külföldön is sokan ezt csinálják így már is jobb lesz a közérzeted.(Legalább is én ezeket láttam főleg német.o és Ausztriában.)

Én napi szinten sétálok mostmár,nekem segít,hétvégén pedig kisebb kirándulásra is el megyek,ha esetleg szeretnél nyugodtan velem tarthatsz,valamikor meg kell ismerni kis hazánkat is.

2021. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyelvet is tanulhatsz.
2021. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem a cocid miatt nincsenek barátaid ,úgy érzem." ezt kifejthetnéd kissé jobban is.


Egyébként nyitott vagyok szinte minden téren az életben. Csak igazából akik voltak kihasználtak,és igen egyoldalú barátságok voltak. Friss kapcsolatokra sem igen lehet szert tennem ,egyrészt a covid miatt, másrészt pedig a jelenlegi helyzetemre tekintettel sem.

Kicsi faluban élek. Nem fogok járni nagyobb városokba hogy ismerkedhessek ! :)

Szórakozó helyek, strand,edzső termek,mozi, éttermek és egyéb hasonló helyek szintén kilőve!

2021. márc. 21. 14:04
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem köt le valahogy az online nyelv tanulása! Nem konkrétan azért mivel nyagyon műveltnek érzem magam.

De nincs rá szükségem és valahogy egyáltalán nem köt le.

2021. márc. 21. 14:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Sétálni eljárok. De igaság szerint egyrészt már körbe sétáltam az egész falut. Másrészt van mikor nincs kedvem hozzá az időjárás és kedvtelenség miatt sem.
2021. márc. 21. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

A covid nem okolható azért, mert nincsenek barátaid huszonévesen (vagy nem tudom mennyi vagy, de végülis nem lényeg).


Pattanj biciklire, ülj kocsiba, buszra és menj el kicsit messzebb, mint a falud határa.

2021. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 Erőt kell magadon venni,szerintem erre még nem sokszor voltál.(Mátra)

Máshol sem mindig jó az időjárás de én valahogy akár merre is jártam 10-ből 7x rá tudtam venni magamat egy jó kis sétára vagy kirándulásra,volt amikor eláztam de hát ilyen ez, szerintem jobb mint otthon ülni és begubózni.

Igazából nem vagyunk egyformák de a mozgás általában szokott segíteni,el kell kezdeni aztán majd meg jön hozzá a jókedv is,ha esetleg már annyira a padlón van az ember akkor ne féljen orvoshoz fordulni legyen az pszichológus vagy egyébb.

Sok embernek sok mindenhez nincs kedve,de mégis el kezdi csinálni és vannak olyan helyzetek amikor csak úgy meg jön hozzá a jókedv.

Szerintem nálad is az a probléma hogy nincsenek barátaid,ha lennének akkor máshogyan tudnál gondolkodni és lenne motivációd is.

Ha így nem vagy boldog ne várd azt hogy majd a párkapcsolat segíteni fog rajtad,lehet hogy egy darabig fog segíteni de nem lesz végleges,mielőtt egy jó párkapcsolatot szeretnél kialakítani rendbe kell tenni magadat belül,önismeret szerzés stb..

Nálad inkább a probléma szerintem az hogy nincsenek barátaid,így azért tényleg nem könnyű az élet de hát ez rajtad is múlik, ha nem mész el otthonról csak munkába akkor ne nagyon várd hogy valami változni fog,neked is nyitni kell mások felé,tudom ha ilyen dolgokat amiket megéltél már egyre nehezebb de azért még vannak rendes emberek csak meg kell találni őke.

Nézz utána az 5 másodperces szabálynak és próbálj úgy élni.

2021. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!