Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Mit csináljak, ha a barátnőm anyukája kutakodik utánnam facebookon és olyan dolgokra veszi rá az anyukámat, hogy töröljek egy csomó ismerősömet Faceről és mindig beleszól a szerelmi életembe is és megalázza az aktuális pasiaimat szóban?

Figyelt kérdés
17/L

#Facebook #kutakodás #barátnőm anyja
2021. ápr. 11. 07:41
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Tegnap este összefutottam a bnőm anyával és rögtön a fejemhez vágta,olvasta ám a kommenteket, hogy bizonyos fiatalemberek kommentelgetnek és ezt ő milyen rossznak tartja, azt mondja le vagyok csuszva....


Anyumat rá akarja venni,hogy töröljem a pasiaimat fceről mit csináljak mert beleőrülök már az egészbe?

2021. ápr. 11. 07:44
 2/29 A kérdező kommentje:
mármint az összes fiút töröljem ki faceről az ismerőseim közül.
2021. ápr. 11. 07:45
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le
2021. ápr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
ezt mondja már lassan egy hónapja, de sajnos mindig összefutok vele mert rohadt közel lakunk egymáshoz, és anyum minden este vele akar beszélgetni én meg félek, hogy teljesen átmossa az agyát. Mert amugy anyukám egy normális ember.
2021. ápr. 11. 07:46
 5/29 A kérdező kommentje:
egyszer letiltottam, összefutottunk kiakadt hogy mit képzelek, anyumnak szólt vissza kellett tiltanom.
2021. ápr. 11. 07:47
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
És barátnőd ehhez mit szól? Az anyuka saját, vagy barátnőd profiljáról nézegeti a posztjaidat? Miért nem tiltottad már régen azt a profilt, amit használ, hogy ne lássa mit csinálsz?
2021. ápr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem poshtonként is lehet tiltani embereket, akkor később fog erre rájönni.
2021. ápr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
saját profilról, a bnőmet nem érdekli ez sajnos.
2021. ápr. 11. 07:50
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

Na, többek között, ezért kell nem valódi néven regisztrálni.

Én sem a valódi nevemen vagyok fent.

Aki kérdezi, annak meg azt mondom, hogy nincs Facebookom, aztán kereshet világnak, úgy sem talál meg. És a munkáltató sem....


Ezt már nem tudod kivédeni. Ha akarja úgy is megkeresi anyud és beszél vele. Max fel tudsz készülni, hogy kb mit mondj.

2021. ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Csinálsz másik profilt és minden fontos valakit oda teszel át, teszel rá jelszót - és mindig kijelentkezel minden eszközön! - a mostanit meg meghagyod anyádnak meg annak a nönek nézegetni.
2021. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!