Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor tűnnek el végre a...

Mikor tűnnek el végre a híroldalakról, újságokról, Facebookról a maszkos fotók?

Figyelt kérdés
Miért kell még ott is a maszk?

2021. jún. 8. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Irdatlan módon birka és szervilis hozzáállás uralkodik sokaknál. Olyan 'jópofa' dolognak tartják, bár nem az, hogy 'megszokták' meg hogy elfelejtik levenni ahogy kijönnek valahonnan. Én a mai napig sokszor a kocsiban vagy otthon felejtem és rólam soha nem készült maszkos kép. Nem értem a többieket.
2021. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Hogy érezd a törődést. A kötsög gugli még a május elsejei képen is pelenkázott pofájú majmokat mutogatott, azt pl. miért?


Gondolom az ilyen patkányok a halálos betegeket is lépten-nyomon emlékeztetik, hogy már nincs sok hátra.

2021. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Aki ennyire szereti, hordja nyugodtan akár alvás közben is. Engem jobban zavar, hogy mindenkire rákényszerítik. Rég nem a védekezés eszköze a maszk, sokkal inkább a félelem és a nyomás fenntartásáé. Ha mindenhol pelenkázott pofájú majmokat látsz, egy percre sem felejtheted el hogy milyen fene nagy pandémia van.
2021. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Én olyan szinten elfelejtettem már ezt a baromságot,hogy úgy mentem be a boltba.Ott álltam a pénztárnál mikor eszembe jutott,hogy nincsen.Csodával határos módon sikerült fizetnem is.Csak mosolyogtak a pénztárban,hogy elfelejtettem.Ilyen is van.
2021. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Hogy is kezdődött ez az egész?

Müller Cecília: "Egészséges embereknek felesleges maszkot hordani."

Erre egy hét múlva kötelezővé teszik.

2021. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, Nyunyókamami is csak a káoszt fokozta.

De hogy mennyire ragadós a hülyeség, azt semmi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy szelfik, profilképek garmadája látható pofapelenkával. Holott az aztán soha nem is volt kötelező.

2021. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon elegem van belőlük, de hát látod: aki a tehetségével nem tud kitűnni a tömegből, az jobb híján szájkosaras szelfikkel árasztja el az internetet, mert feltétlenül muszáj a figyelem középpontjában lennie.
2021. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Emerald13 válasza:
Ja, vagy épp sokan (főleg tinédzserek közül) annyira szégyellik a természetes ábrázatukat hogy inkább durcin lefedik. Pedig rohadtul nem ez lenne a módja ennek sem..
2021. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!