Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Régebben tök jóba voltam anya...

Régebben tök jóba voltam anya barátnőjével, mármint segített a háziba is ha anyum nem volt otthon, mindig vett nekem valamit stb... És úgy egy fél éve nem is köszön, és gúnyosan mosolyog mindenen amit csinálok vagy mondok, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Pedig nem viselkedek vele csúnyán, mégiscsak felnőtt én meg 16 éves vagyok, tudom, hogy kell beszélni, viselkedni egy felnőttel.

De annyira gúnyosan néz és mosolyog állandóan, hogy az már fáj, ha megkérdezem, tőle mi a baja velem? Akkor azt mondja semmi! És rögtön gúnyosan elneveti magát, és utánna rögtön a cipője orrát bámulja...

Mi lehet a baja? Nagyon gyerekes sztem ahogy viselkedik velem.

Pedig a férjével is tök jól megvannak meg nincs úgy sok gondjuk, mondjuk lehet azért viselkedik ilyen furán mert sajnos sztem lenézi azokat akiknek sok gondjuk van, vagy én már nem tudom, de meg bolondult az a nő az biztos!



2021. júl. 8. 11:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És anyukámat is egyre jobban elrabolja, ami nem lenne gond magába mert feltalálom én magamat itthon egyedül, barátokkal stb... csak majdnem mindennap elcsalja valamilyen programra ahonnan későn hozza haza mindig, és így alig tudok anyummal beszélgetni, mert ha éppen nem vele van, akkor meg telefonon hívja a nő állandóan....
2021. júl. 8. 11:22
 2/13 A kérdező kommentje:
Mármint, ha nem programja hívja éppen akkor állandóaan hívogatja telefonon az a bolond nő!
2021. júl. 8. 11:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyuddal milyen a kapcsolatod? Ő nem tudja esetleg kipuhatolni belőle, ha már neked nem felelt?
2021. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Anyummal jó a kapcsolatom, amikor rákérdezett a barátnőjénél, rá is csak gúnyosan mosolygott és nem felelt neki, hanem elterelte a témát...
2021. júl. 8. 11:26
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem kéne hagyni neki, hogy elterelje - azonnal le kell állítani, és szépen visszakanyarodni. Egy dolog, hogy nem kell mindenkit szeretni (bár a barátnőm lányát azért nem ignorálnám) de legalább az okát árulná már el, mert ez így parasztság.
2021. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Meg annak a nőnek van 1 négy éves kislánya akit mindig anyunak kell elszórakoztatnia mert az anyja csak kaját ad neki(el van telve attól hogy a férjének sok a pénze mert válalkozó) és mindenhova csak kocsival jár, a gyereket meg lepasszolja az ismerőseinek és nem megy érte csak másnap mindig, mert anyukámmal akar mindig kirándulni menni, stb... olyankor nem anyum vigyáz a kislányra hanem mindig a nagymamánál van, szóval fura a helyzet.
2021. júl. 8. 11:31
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Lehet megtudta, hogy nem apádtól vagy, esetleg faterod kezelgeti, vagy az ő férje anyádat. Van egy pár variáció, de szerintem valami ilyesmi lesz.
2021. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én apámtól vagyok ez 100%. Sajnos minta családban élek, aminek nem örülök, mert mindenki tilt mindentől, nem engednek semmit, de ez egy másik dolog....
2021. júl. 8. 11:35
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha te nem tettel neki semmi rosszat, akkor legyen mindegy. Bolodn lyukbol bolond szel fuj. Plane ha a sajat gyerekevel se jo anyuka.
2021. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a skizofrénné váló rokonom viselkedett így a legelején.
2021. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!