Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meg vagyok fázva, torkom fáj....

Meg vagyok fázva, torkom fáj. Ki írt hétfőtől Szerdáig az orvos, azaz holnap már mennem kéne suliba. Most már nem vagyok olyan rosszul, hogyan oldjam meg hogy ezen a héten még itthon maradhassak?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Menj be.
2021. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a "nem vagyok olyan rosszul"? Ha még folyik az orrod, tüsszögsz, fáj a fejed, a torkod, akkor telefonálj a dokinak, hogy még nem vagy jól, írjon ki erre a két napra. Egy pandémia közepén nem kéne betegen bemenned, akkor sem, ha nem Covid.


Ha csak lustaságból maradnál otthon, akkor viszont embereld meg magad és tessék bemenni.

2021. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Visszamész a dokihoz, hogy még nem gyógyultál meg, kérd meg hogy írjon ki arra a 2 napra.
2021. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!