Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem szeretem mások történeteit...

Nem szeretem mások történeteit hallgatni arról,hogy mit csináltak,amikor részegek voltak.Mit gondolsz az ilyen sztorikról?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy sokan nevetve beszélnek arról,h ezt vagy azt csináltam részegen és a hallgatóság meg nevet ezen,még olyan történeteken is,amikor komoly baj történhetett volna. Olyasmi,mintha az alkohol vagy az alkoholizmus nem lenne probléma. Ha belegondolok a részeg sztorik nem viccesek,inkább sajnálom,hogy ilyen lazán beszélgetünk az alkoholról és az alkoholizmusról.

2021. okt. 26. 06:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez rendszeres és minden második nap megesik, vagy minden héten akkor egyetértek.


Ha viszont néha jól érzik magukat és hülyeseget csinálnak, de nem lett baj, had nevessenek.

2021. okt. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 L.. István ***** válasza:
88%
Irigylem őket, mert én ha berúgok nem emlékszek semmire, úgyhogy sztorikat se tudok. Engem inkább a nyaralós-gyerekes képeket meg videókat mutogatók kergetnek a sírba.
2021. okt. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez kb 20 éves korig normális, utána kezd kínos, kellemetlen lenni a dolog. Felnőtt, családos emberként inkább szomorú a jelenség.
2021. okt. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

ne legyél már ilyen fapina

bocs, hogy más jól érzi magát

2021. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok dolgon múlik. Hetente többször részeg és neki ez a poén, vagy tényleg történt vele valami vicces, emlékezetes egy nagyon jó estén. A sztori lényege annyi, hogy hányt egy nagyot vagy tényleg történt valami vicces.

Amúgy maga az alkohol és az, hogy valaki időnként iszik még nem kéne, hogy gond legyen.

2021. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek van egy ilyen röfögés jellege szerintem is, mert hogy kicsit olcsó. De igazából ez a közös jó élmények felemlegetése, összetartozás, nevetés. Van egy antialkoholista barátom, ő mondta, hogy ő is utálja ezeket, és múltkor egy buliban találkozott egy másik absztinenssel és arról kezdtek el sztorizni, hogy hogy nem ittak különféle helyzetekben. :-)
2021. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jókat írtok. Voltam én is részeg,de nem gondolom h poénos h pl.a parkban hánytam. Lehet amúgy az inkább a problémám,hogy még nem hallottam jó alkoholos sztorit :) Azt érzem,hogy ezek a történetek inkább annak lehetnek viccesek,aki átélte őket, számomra az nem vicces,hogy itt hánytam,ott hánytam,meg az sem,ha vki részegen azt gondolja,hogy ő képes szaltózni,aztán úgy padlót fog,h eltörik a kulccsontja,merthogy hallottam már ilyen sztorit is.
2021. okt. 26. 11:13
 8/11 L.. István ***** válasza:

#7: "még nem hallottam jó alkoholos sztorit :)"


Na például ez egy jó sztori, jót röhögtem rajta, igaz nem magyar:


[link]

2021. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jaj, volt valami gyűjtés, ami között voltak nagyon cukik, hogy pl. valaki idegen országban ébredt tudatára, vagy öntudatlanul ellopott két libát és a rendőrségen fogta fel, hogy tényleg.
2021. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem viccesek az ilyen sztorik :)


Poénnak kell felfogni ezeket a sztorikat.

2021. okt. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!