Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen szórakozóhelyet ajánlan...

Milyen szórakozóhelyet ajánlanátok olyannak aki még nem volt soha? 22/F

Figyelt kérdés

Lehetőleg budapestit mondjatok. Nem voltam még életemben szórakozóhelyen, azért vágom mi az de egyszerűen soha nem érdekelt még haverok se tudtak rávenni, hogy menjek. Ez nem is változott, most sem érdekel viszont úgy vagyok vele, hogy kihagyni sem akarom másrészt meg lehet találok benne valami jót elvégre még ki se próbáltam. Valahogy nekem az van meg erről, hogy a sötétben villogó fényekre meg üvöltő zenére ugrál összevissza mindenki meg hányják arcba a másikat, valahogy nem azok a féle emberek találják meg ott a helyüket akikkel nagyon egy társaságban lennék szívesen, tolvajok akik zsebelni mennek oda, r*bancok akik szétkuratni magukat három nyíláson egyszerre, srácok akik ezeket a r*bancokat keresik egy éjszakára meg persze a suttyomban kábitószerezés meg iszunk amíg össze nem esünk, többnyire azok mennek tehát oda ahogy én látom, akik boldogtalanok és itt próbálják kiélni magukat, akiknak szar a suliban/munkahelyen és egész hetet végigszenvedek unott pofával hogy aztán hétvégén majd egy estére kiélhessék magukat és boldogságot talájanak az italtól meg olcsó sz*r drogoktól való kábulatban megszabadulva így az amúgy sz*r életük gondjaitól egy éjszaka erejéig.

Még valahol a kocsmát is kultúráltabb helynek tartom mint ezt és ahogy írtam a másik, a sötétben villodzó fényekre meg fülsükítető zenére ritmustalan ugrálás nem tudom mitől szórakoztató, persze bekábulva bármi az.


Szóval nagyjából ez a helyzet velem és emellett még "hátrány" az is, hogy nem iszom abszolút szimplán azért mert nem ízlik és nem azok csoportjába tartozom akik az alkoholt azért fogyasszák, hogy a problémák elől meneküljenek vagy a sz*r munkanap után "kikapcsoljanak", nem tudom kocsmákhoz képest mennyi az alkoholos italok aránya vagy hogy kizárólag csak azok vannak e. Másrészt meg azért se nagyon innék mert nem hiszem, hogy egy egész éjszakát ott töltenék max ha nagyon jól érzem magam, egyébként ha nem jön be akkor azért szeretnék hazamenni és nem ott hagyni az autót aztán másnap visszamenni érte.

Utolsó ok, hogy egyedül mennék nagy valószínűséggel így egy esetleges támadás esetén a védekezésem esélyét se akarom azzal csorbítani, hogy a két lábamon se tudok megállni állapotban könnyű védtelen célpont legyek továbbá rendőrséggel se egy ilyen élmény során szeretnék összeismerkedni, mert ha valaki rámmozdul valószínűleg telenyomom a tüdejét paprikával amibe lehet bele is döglik az meg aztán lehet nekem börtön lenne amihez nincs nagyon kedvem.


Ezeket pontosan azért írtam le, mert remélem olyanok fognak itt válaszolni, akik már jártak ilyen helyen van tapasztalatuk és ez alapján talán meg tudják mondani, mennyire lógnék ki a sorból ezen szempontok alapján, esetleg milyen módon lenne érdemes viselkedni, mikre lenne érdemes odafigyelnem, milyen emberekre számítsak stb.


Azt már nem is írom, hogy kultúráltabb helyet javasoljatok mert akkor úgyis azt mondanátok, hogy "menj kávézóba gyökér", már biztos csak a leírtak alapján is ellenszenves lehetek azok számára, akiknek a kedvenc hétvégi kikapcsolódását gyalázom. Viszont a kérdésem abszolút őszinte és arra irányúl csupán, hogy ne fegyvertelenül lépjek be az oroszlán barlangjába.


Minden segítséget nagyon szépen köszönök előre is!



2021. okt. 26. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb maradj otthon es nezd a tv-t
2021. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!