Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Menjek úgy kocsmatúrára hogy...

Menjek úgy kocsmatúrára hogy nem akarok inni?

Figyelt kérdés
A társaság nem lenne rossz de én nem akarok inni. Menjek a társaság miatt vagy így semmi értelme?

2021. nov. 8. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Megengedem, hogy menj.
2021. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező inni. Néha megéri ezt kipróbálni, hogy valaki józan marad és akkor lesz miről storyzni, hogy miket műveltek részegen
2021. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már, józan voltam, többiek nem hiszem. :)
2021. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
91%

Én sem szoktam inni (alkohol tartalmú italt). Nincsenek felesleges agysejtjeim. Ha unszolnak ez a magyarázat: orvosságot szedek ezért nem ihatok.

Egész pontosan szoktam inni szüret idején mustot. A bor az már csak romlott must. Töményről meg beszélni sem érdemes.

2021. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem semmi értelme hogy valaki részt vegyen józanul ilyesmin, ez olyan mint a füvezés, hárman becsavarnak mint a bolond Te meg nézed rajtuk amit épp megélnek. Ezek olyan dolgok amiknek részese kell hogy legyen az ember, máskülönben szar az egész.

Az ital meg idegenek között azért is jó holmi, mert megmutatja az embereket másképp :)

2021. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
hát valaki jól tudja magát érezni így is, de szerintem inkább az az esélyes, amit 5-ös is ír, hogy ők jól bepiálnak, te meg csak nézel magad elé. olyan érzés lesz, mintha összeröffennének a haverjaid szombaton társasozni egyet, de te csak kívülről figyelnéd az egészet órákon át.
2021. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Aludj, vagy tanulj helyette.
2021. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Vagy csak játszd meg, hogy beb*sztál. 😃
2021. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jatsz el,h te mar berugva erkeztel. Amugy meg ok nem fogjak eszre venni,ha reszeget,h Te nem vagy az.

En se iszom alkoholt soha. Mindennel ertekesebb ek tartom a jo memoriat es az eszem. Belole elek.

2021. nov. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Menj, főleg ha van jó csaj is :)
2021. nov. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!