Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennétek ha valaki így...

Mit tennétek ha valaki így zaklatna a neten? Már nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiatal férfi (egyébként fogalmam sincs hány éves lehet de úgy tippre kb. 30), aki még évekkel ezelőtt írt rám először hogy látott valahol és szeretne megismerni. Én egyáltalán nem voltam rá nyitott. Azóta is többször írt hogy mi van velem, találkozni akar stb... Én már többször tiltottam, de akkor kamu profilt csinált és arról írt (ez nem egyszer történt már meg), többször visszautasítottam már instán a követési kérését, de ő akkor újra kérte...(ezt se egyszer játszottuk el), miatta kellett priváttá tennem a profilomat.

25/N



2021. dec. 7. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szorgos tiltogatás, vagy ha már túl lép egy határt, akkor meg lehet próbálkozni egy zaklatási fel jelentéssel.
2021. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd be a facen, hogy csak az ismerőseid ismerősei tudjanak be jelölni, írni. Vagy csinálj egy új facet ami kamu és használd azt, a régit tartsd meg, hogy arra írogasson. Ha ennél is komolyabbra fordul menj rendőrségre. Nehogy odáig fajuljon, hogy az ablakod alatt fog figyelni amíg alszol, vagy ennél is rosszabb.
2021. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne legyél már ennyire béna. Minek utasítod vissza egyáltalán? Arra se méltasd. Tiltsd. Facen be lehet állítani, amit előttem is leírtak, hogy csak az ismerőseid írhassanak neked, illetve, hogy csak ők lássanak mindent rólad. Állíts át mindent nyilvánosról arra, hogy csak az ismerőseid lássák. Nem bonyolult.
2021. dec. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy hogy tiltom, akkor csinál egy új profilt. Már elég sok újat csinált… És hiába utasítom el a követési kérését akkor újra kéri, sőt ha nem reagálok a követési kérésére akkor is újra kéri, hogy feltűnjöm nekem...Most már Facen nem ír csak Instán.
2021. dec. 7. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En az ilyen uzeneteket meg se nyitom, vagy olvasatlannak hagyom. Piszok hamar megunjak.
2021. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

5-ös megirta

Ennyi a megoldás

2021. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, ignoráltam és ennyi. Előbb-utóbb megunják. Olyan nincs, hogy valaki a végtelenségig próbálkozik
2021. dec. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy értesítés ide vagy oda. Minek idegesíted magad rajta? Engedd el.
2021. dec. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szóval csak ennyi a zaklatása, hogy néha jön tőle egy értesítés... durva
2021. dec. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt ilyen pasi az életemben. Minden évben írt. Egyszer megírtam neki milyen szánalmas féregnek tartom hogy 4-5 év után sem bír leakadni rólam. "Ennyire nincsennek barátaid? Régebben se érdekeltél, most se. Kösd fel magad te életképtelen lúzer. Egy semmirekellő nyomorék vagy. Kopj le te parazita."

Na, azóta nem ír. 👏

2021. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!