Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mondják általában azok...

Miért mondják általában azok akik szoktak elég sok alkoholt fogysztani(itt most nem az igazi alkoholistákra gondolok) hogy nem szabad inni??

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ilyet azok momdanak, akik nem isznak, mert aki iszik tudja, hogy jó dolog. :)
2022. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez van a dohányosokkal, akik azt mondják a nem cigizőknek, hogy nem szabad dohányozni.


Tudják, hogy rossz meg hogy függőséget okoz, így ők leállni nem tudnak.


Valószínűleg a nem alkoholisták, akik sok alkoholt fogyasztanak azért mondják, mert sokszor megbánták az alkoholfogyasztást és emiatt óva intenek tőle, de számunkra nem opció a leállás, mert a szórakozás csak alkohol fogyasztással egybekötött náluk.

2022. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők valószínűleg érzik a hátulütőit és figyelmeztetni akarnak. De persze a legtöbb ember a saját kárán tanul és nem hallgat az ilyesmire. Én a fiatalabb önmagamnak is azt tanácsolnám hogy ne igyon (annyit) és a piáláson kívül másféle szórakozási lehetőségekre helyezze inkább a hangsúlyt (nem drogokra gondolok, hanem pl többet kirándulni, társasozni, közművesedni vagy akármi).
2022. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ez csak tipikus üres szöveg, bármiféle mondanivaló nélkül.
2022. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
38%
nem tudtam hogy van ilyen ember... elég furcsa
2022. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
lehet hogy tapasztalat? mert tudja mit okoz?
2022. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!