Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha már nem...

Mit csináljak ha már nem bírom mert annyira idegesít hogy mindenki a környezetembe nagyon durván titoktartó és nem akar semmit elmondani amire kiváncsi vagyok, de tőlem meg mindenki elvárja hogy beszéljek a magánéletemről utána meg kipletykálják?

Figyelt kérdés

#pletyka #titoktartó
2022. jan. 23. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet az, hogy valójában te vagy az, aki szinte kitárulkozik mindenkinek és elmond magáról mindent, így aztán azt érzed, hogy elvárják (pedig nem) ??
2022. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen hihető nekem, hogy bárki is *elvárná* tőled hogy beszélj a magánéletedről. Ha pedig visszahallottad hogy ki is pletykálnak, pláne nem értem, miért osztasz meg velük azután bármit is.
2022. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz magdba, hogy miért nem mond el neked senki semmit, mert ez sosem történik ok nélkül. Másrészt nekem se hihető, hogy tőled bezzeg elvárják, hogy számolj be mindenről, hogy aztán jól kipletykálják, te meg ezek után még szóbaállsz velük meg megosztasz velük mindent.. Valami erősen sántít a sztoriban.
2022. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A titoktartás korrekt, nem kifogásolható. Az meg Rajtad múlik, hogy magadról mit mondasz el. Tanulj be néhány elhárító fázist. Ne haragudj, erről nem akarok beszélni. Vagy: Erről most nem tudok mit mondani. Stb.
2022. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!