Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem bírom már hogy hétköznapi...

Nem bírom már hogy hétköznapi unalmas életem van, nem bírom a monotonítást. Úgy érzem híres akarok lenni vagy eltűnni innen valami napsütéses szigetre mert megölnek a hétköznapok, már semmiben nem lelem örömömet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Iskolába járok, még ezen kívűl van egy évem. Eladónak tanulok, jó a szakma mert járunk gyakszára de én nem ezt akarom! Nem egy boltban sok nyavalygós ember között akarok megrohadni 65 éves koromig hanem világot akarok látni! Szeretném ha ismerné az ország- világ a nevemet! Szeretnék valami különlegeset alkotni! Nem akarok többé ebbe a hétköznapi életnek hívott unalmas szarban többet bent lenni! Szeretném ha azért utálna mindenki és azért beszélnének rólam mert irigyek és jó vagyok jobb mint más! Nem azért mert szardarab vagyok, és tudom hogy ez nem igaz mert van bennem is valami jó de úgy érzem hogy lassan megölöm magam ha nem mozdulhatok ki ebből a hétköznapi katyvasz egyhangúságból!

#iskola #elnyomás #szarul vagyok
2022. jan. 26. 06:11
 1/10 Isti22 ***** válasza:
100%
Megnézed kik a híres emberek és követed a példájukat.
2022. jan. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha valamit alkotnál, akkor nem bolti eladónak kellett vona tanulnod.

Még most szólok, talán nem késő, hogy az álmaidhoz pénz kell, eladóként nem fogsz eleget keresni.

Érettségizz újra és valamilyen művészetközvetítéses szakra jelentkezz.

2022. jan. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Évente csak kismillió tehetségkutató/felfedező műsor van, amibe csak be kell kerülni, benne leszel a tv-ben teljesítmény nélkül, aztán kész.
2022. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan akarsz híres lenni, akkor elmész valami trash valóságshowba, majd celeb leszel. Viszont ha alkotni szeretnél, akkor képezd magad. Vagy tanulj olyan szakmát, amit home office akár a világ bármely tájáról csinálhatsz és akár Maldívról is dolgozhatsz, esetleg hangszeren tanulj magasabb szinten. Egy ismerősöm fuvolázik, bekerült egy jó zenekarba, turnéztak az USA-ban, Európában, de még Japánban is járt.
2022. jan. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló céljaim vannak. Anno 75.000 Ft-ért voltam egy áruház motorja, ma dupla annyit keresek, de nekem ez nem éri meg. Többet fizettem eddig, mint amit kaptam. 2 szakmám van, de azt érzem, hogy szürke minden, hiába borítok rá színeket a vászonra, akkor is az marad. Az eddigi tapasztalataimból szeretnék érvényesülni a jövőben, máshol. Az emberek tudják, hogy a semmiből is várat tudok építeni, bárhol. Viszont a felület akkor is szürke marad.
2022. jan. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jelentkezz valami medias baromsagba (ValoVilag, Megazene) ... talan benned van az X-faktor :) ... vagy robbants fel egy hidat, azzal is hires lehetsz.
2022. jan. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de azt látod a híres embereken, hogy húde klasszak?


Amúgy pénz és hírnév nélkül is élhetsz izgalmas szép életet. Sőt leginkább így. A bátorság a kulcs. Ebben mennyire vagy jó...

2022. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért híresnek se olyan jó lenni, mert akkor mindenki a te életeddel foglalkozik és nem lehetsz, csak "simán" ember. Ha te hibázol, utána 100x nagyobb súlya van, mint közönséges emberként.
2022. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi ,de ezt én pontosan tudom!
2022. jan. 26. 13:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Hírnévre ne törekedj!


Én elkezdtem a könyvírással foglalkozni és kiadták 4 könyvemet. Hogy több emberhez eljussanak az írásaim, online kellett reklámoznom magam és nem szerettem csinálni, nagyon kellemetlenül éreztem magam. Ráadásul a bemutatóimra eljöttek olyan emberek is akiket sosem láttam és nagyon ideges voltam.


Abbahagytam, bár nem csak ez miatt, de ez bonyolultabb történet. A lényeg, hogy inaktiváltam a facebok és az insta oldalamat és abbahagytam az írást. Azóta sokkal jobban érzem magam.

2022. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!