Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy ötvenes nő és hatvanas...

Egy ötvenes nő és hatvanas férfi házaspárral szerinted mi megy az étterembe mindig?Minél többen szavazzatok 30 felett légyszi!(bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem a gyerekük, nem is az egyik gyereke.Nem a testvére egyiknek sem.Egyetlen nővel mennek étterembe időnként.De már huzamosabb ideje.A nőt egyszer láttam én is velük, talán harmincas... Mit gondoltok?Ki ő?

#étterem #furcsa szituáció #középkorú házaspár #plusz egy nő #találjátokkimerténnemtudom
2022. márc. 9. 17:35
A kérdező szavazást indított:
családi barát (nő vagyok 30 alatt)
szeretőjük (nő vagyok 30 alatt)
családi barát (nő vagyok 30 felett)
családi barát (nő vagyok 30 felett)
családi baràt (férfi vagyok 30 alatt)
szeretőjük (férfi vagyok 30 alatt)
családi barát (férfi vagyok 30 felett)
szeretőjük (férfi vagyok 30 felett)
egyéb opció szerintem, kommentben leírom
7 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*ki megy

Elírtam, bocs!

2022. márc. 9. 17:35
 2/13 A kérdező kommentje:
Na jó, a pasi lánya is velük szokott lenni néha ott, de van, hogy egy idegen nővel megy a házaspár hármasban.
2022. márc. 9. 17:36
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem enni mennek.
2022. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Olvasd el újra a kérdést!!!
2022. márc. 9. 17:40
 5/13 A kérdező kommentje:
Elcsesztem.... Basszus.A nők 3p felettnél kimaradt a szerető opció.Akkor a 30 alattinál jelöljètek légyszi...
2022. márc. 9. 17:41
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Ja hogy ki ő... hát valaki aki szeret enni.
2022. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Köszönöm a primitív privát üzenetet "kedves" kérdező.
2022. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Harman beulnek az etterembe. Esetleg a no ferje masfel ev rak utan meghalt, es kimozdulni viszik. Leszarom a fantaziaid.
2022. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó!Pont ők!!!!!!Mert, hogy nem egyiknek sem a testvére.A nő testvére tényleg meghalt jó ideje rákban, de vele nem mennek/nem vele mennek!!!!Meg évekig?!?!?!?!?Ráadásul jóval fiatalabb náluk... De legyél csak ilyen naivka!!!!!!De gáz, hogy ilyen naiv vagy!!!!
2022. márc. 9. 19:09
 10/13 A kérdező kommentje:

*a nő testvérének a férje

Hoppá, elírtam.

2022. márc. 9. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!