Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sürgősen valaki légyszii,...

Sürgősen valaki légyszii, higy szerezzek bátorságot?

Figyelt kérdés
Tehát belekeveredtem egy balhéba. A suli legbalhésabb, legmenőbb, stb.. Embereivel. Na és nekem nincs annyi bátorságom, hogy kiálljak és veszekedjek velük. Elég szar be ismerni, de tényleg nincs. És hogy szerezzek? Abban biztos vagyok hogy lesz valami balhé. Úgyhogy légyszi tanácsokat és sokat. Köszi nagyon aki értelmes választ ad.

2022. márc. 25. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne leírni pontosan, hogy miről is van szó, mert így nem lehet sokat segíteni...
2022. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kéne neked pár nagydarab figura aki segít.Segítenék csk nem ismerlek.
2022. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, te nem szeretnél a balhéban részt venni, így egyszeráen csak maradj ki, veszekedni nem feltétlenül muszáj.
2022. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3#

Az a baj, hogy nyakig benne vagyok

2022. márc. 25. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért, mi történik, ha nem mész utánuk, a heyeden maradsz, azt mondod hogy nem szeretnél velük tartani?


Elárulom, hogy semmi, nem fognak megkéselni meg ilyenek.


Max beszólnak, de azt meg letojod. :)

2022. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt is tenném, csak épp azért írtam azt, hogy hogyan szerezzek bátorságot, mivel üzenetben vesztünk össze, és mivel én nem vagyok bőbeszédű, ezért írták, hogy én biztso nem tudok veszekedni meg hogy gyáva vagyok. Ezért írtam, hogy d eigen is tudok. Erre szeretnék tanácsot kérni hogy merjek
2022. márc. 25. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:

De egyszeráen hagyd rájuk.


Ha odamennek élőben pattogni, ne reagálj!


Abba fogják hagyni.

2022. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!