Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Be mertek menni egyedül egy...

Be mertek menni egyedül egy szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

Nekem annyira furának tűnik az egész, elég nagy ellenérzés van bennem. Mindig ott vagyok de lebeszélem magam.


Ti már mentetek be egyedül? Egy külföldi országban vagyok, nincs társasági életem és jó ötletnek tűnt de nem tudom mit lehet vele elérni.


2022. ápr. 9. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem szívesen mennék be, de ha nincs senki, akivel mehetnék akkor igen. Lehet, hogy ott megismernél pár embert és legközelebb már nem kellene egyedül menned.
2022. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Külföldön még jobban lenne kedvem.hogy miért? mert nem számít semmi🙂
2022. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Próbáltam, de nem éreztem jól magam, igaz ez annak is köszönhető, hogy nem az én világom. Veszteni nem vesztesz semmit, inkább menj be és tapasztald meg.


Így visszagondolva az életemre, olyan sok mindent megbántam hogy akkor nem tettem meg és nem használtam ki eléggé.

2022. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Én társasággal mentem, nem az én világom. De ha erre vágysz, hajrá.
2022. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Merni merek, de kedvem nincs. Társaságban sem nagyon.
2022. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A szociális szorongásom miatt nehezebb megtennem a lépést. Talán jobb lenne otthon meginnom egy-két sört előtte nem tudom.
2022. ápr. 9. 22:34
 7/17 Dzsoki ***** válasza:
72%
Nem értem a kérdést? Mitől nem? Valamikor,olyan 30 évvel ezelőtt Bécsben bementem olyan szórakozóhelyre,ahová csak felnőttek mehetnek. Ittam egy kólát(70 schilling volt),majd elbeszélgettem a lányokkal. Már amennyire tudtam a középiskolás német tudásommal. Elmondták a tarifájukat. Megköszöntem,lejattoltam a pultossal,majd távoztam.
2022. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7


:D


Ma már telefonon le lehet beszélni az ilyesmit.


De barátokat szerezni, társasági életet élni stb.

2022. ápr. 9. 23:08
 9/17 Dzsoki ***** válasza:
Kaszinóba is be mertem menni. Legyen az Baden vagy Bécs. 210 schilling volt a belépő,amiért 5 darab 50 schillinges zsetont kaptam.
2022. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kaszinó, fogadóiroda az más, mert ott van egy tevékenység. Úszni, edzeni én is el merek menni. De egy szórakozóhelyen ugyen a szocializálódás a lényeg. Ha meg egyedül vagy akkor pont azt nem tudsz. Nincs garancia, hogy mások szóba állnak veled ezért ott egyedül szopogasd a sört a pultnál?
2022. ápr. 9. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!