Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hölgyek! Titeket zavarna, ha...

Hölgyek! Titeket zavarna, ha a párotok/férjetek minden alkalommal puszival köszönne a női kollégáinak?

Figyelt kérdés

Szállodában dolgozom, beugrósként. Van egy szakács, aki, ha megérkezik a férfiakkal kezet fog a nőknek meg puszit ad (nekem szerencsére nem) a mosogatóstól a szobalányig. Úgy tudom, hogy ennek a férfinak van felesége meg gyereke is. Megmondom őszintén én, ha ezt megtudnám az èn páromról biztos, hogy megkérdezném, hogy erre miért van szükség.

Vagy ez csak nekem ennyire megbotránkoztató?



2022. ápr. 11. 16:21
 1/8 marie43 válasza:
100%
igen zavarna-nincs erre semmi szükség-ez az én véleményem
2022. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
13%
Puszit ad a csajoknak? Te úr isten, ekkora fetőt!! Ja neked nem🤧Ez a gond, értjük😪
2022. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2: Mert engem nem ismert, mivel csak ritkán járok oda, de én egyàtalàn nem is igénylem.
2022. ápr. 11. 16:33
 4/8 anonim válasza:
19%
Akkor mi a problémád? Puszit ad s kolléganőinek?
2022. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4: Az, hogy a puszi szerintem az egy intim dolog, amit az ember a szerelmének meg a gyerekeinek meg a közelálló szeretteinek ad.
2022. ápr. 11. 16:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségfüggő. Mondjuk én eleve nem jönnék össze olyan emberrel, akinek lételeme az összes ismerős ölelgetése-puszilgatása, de van olyan fiú barátom, aki ilyen, és tőle egészen természetes. Nyilván a barátnője is tudja ezt és elfogadja.
2022. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mint férfi írom, hogy szerintem se rendjén való. Megértem azt a nőt, aki ezen kiakadna.

Őszinte legyek? Erős a gyanúm, hogy a feleségének fogalma sincs erről, és a szakács ügyel rá, hogy sose szólja el magát otthon. Mert esetleg a felesége a sodrófát törné el a fején...

2022. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen idegen nőket (tehát aki nem rokona) puszilgató férfiak, így próbálnak kialakítani nem megengedett kapcsolatokat. Feszegetik a határt, hogy kinél meddig mehetnek el. Közben mutatják a többi férfinek, hogy kiket stoppoltak már le maguknak. A nők helyében én ennek megálljt szabnék, mert ha jóhiszeműen és kedvessegből engedi ezt, a férfi berántja látszólag egy olyan helyzetbe, mintha lenne köztük valami. Ezzel az adott nőknél, ha pl. párt keresnek, pont rosszabbodik a helyzet, mert más férfiak is ezt fogják gondolni, hogy vagy van köztük valami, vagy túl sokat enged a nő (nem tud határokat tartani) és emiatt nem is fognak nála próbálkozni. És a nő egyszer csak azon fog töprengeni, hogy miért nem akarnak vele ismerkedni férfiak...?
febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!